Fanfare Dorpsklank"CastenrayGoederen-en dienstenveiling Zondag 1 oktober 2006 organiseert fanfare Dorpsklank voor de eerste maal een goederen-en dienstenveiling. De aanhef zegt het al. U kunt een goed of dienst aanbieden, die dan door de veilingmeesters wordt aangeboden en per opbod verkocht. Voor de Fanfare is dit een nieuwe bron van inkomsten om de nodige financiën te waarborgen. Door het wegvallen van diverse inkomstenbronnen uit het verleden, trachten we op deze manier te zorgen voor de nodige financiële middelen, voor vernieuwing en aanschaf van zowel instrumenten als uniformen. De Fanfare en het leerlingenorkest zijn instellingen die nogal wat financiën vragen. Goede dirigenten en instructeurs zijn van groot belang, echter ook daar hangt een prijskaartje aan. Wij hopen dat u als Castenrayse bevolking uw muziekvereniging wilt steunen door het aanbieden van goederen of diensten. Tijdens een gezellige middag kunt u dan zelf zien en meedoen aan de verkoop. De werkgroep bestaande uit Franzis Classens, Nelly Emonts, Peter Philipsen en Mariet Hendrix wens ik veel succes met de organisatie en bedankt voor het vele werk dat al is verzet in de voorbereidingstijd. Graag tot ziens op zondag 1 oktober in Gemeenschapshuis De WIS. Louis Vroemen Voorzitter Fanfare Dorpsklank. Ja. ook ik wil de Fanfare graag steunen en doe dus ook mee. Graag inleveren vóór 30 juni 2006 bij een van de leden van het comité. Naam Adres Telefoonnr Ik bied de volgende dienst(en) of goed(eren) aan: Waarde: Castenray: 2006 Handtekening

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 16