Ouderenvereniging K.B.O. Castenray Dagtocht Eersel, de Kempen en Turnhout Woensdag 7 juni a.s. De jaarlijkse dagtocht gaat dit jaar naar de Kempen en Brabant, We vertrekken om 8.30 uur vanuit Castenray, alvorens we naar Eersel rijden, maken we een mooie route langs een aantal locaties waar de Floriade in 2010 plaats vindt, onze chauffeur kent de route en geeft uitleg. We worden om 10.00 uur ontvangen met koffie en vlaai in het streekmuseum de Acht Zaligheden in Eersel, vervolgens starten we onder leiding van een gids in de bus door het Grenspark de Teutenroute. Lunch in Turnhout. Korte rondrit of Wandeling door Turnhout. Hierna tijd om bij mooi weer een terrasje te pikken op eigen gelegenheid of te winkelen! Afscheidsdiner in restaurant De Valk in Soerendonk. Thuiskomst onsev. 21.15 uur. Onkosten 48.50. U kunt zich opgeven voor deelname bij het bestuur. De onkosten kan men voldoen op rek.no 133298418 t. n. v. KBO Castenray. Men kan dit ook in een gesloten enveloppe met vermelding van Uw naam en dagtocht in de bus doen bij Mart Smulders Horsterweg 45c Truus Tackentel. 571249 Harry Willemsen tel.692710 Mia Tersteegen tel.692659 Leo Philipsen tel.571529 Mart Smulders tel.571630 Zoo Pare Overloon Voordeelactie K.B.O. Het Zoo Park in Overloon biedt onze afdeling de mogelijkheid om voor de helft van de normale toegangsprijs .Nu 5.75 een bezoek te brengen aan het Zoo Park,men kan de kaarten bestellen niet alleen voor leden van K.B.O. maar ook voor wie U maar wilt, de toegangsprijs buiten deze aanbieding is voor volwassenen €13.00, voor kinderen 11.00 en voor 65+ 12.50. Dus heeft U zin om hiervan te profiteren geef dit door aan Truus Tacken, t.m. 1 juli, deze datum is verlengd, v.h.was het 15 juni. We hebben het plan om met onze Ouderenbond per fiets of met de auto het Zoo Park te bezoeken, als het weer goed is, een datum hebben wij nog niet vastgesteld dit doen wij op de bestuursvergadering 12 juni a.s. De toegangskortingkaarten zijn onbeperkt geldig. Dagtocht woensdag 7 juni a.s. De opgave voor deelname aan de Dagtocht komen goed op gang, we hebben op dit ogenblik 37 deelnemers, gaarne zagen wij het aantal deelnemers stijgen en daarom deze oproep: Heeft U zin in een dagje uit, geef U op U bent van harte welkom!! Midgetgolf 21 juni op park De Witte Vennen. Op woensdag 21 juni hebben we met de afd. Castenray Oirlo Oostrum een middag midgetgolven georganiseerd, we gaan hiervoor naar het Park De Witte Vennen in Oostrum, deze sport is goed te doen voor jong en oud!We beginnen met koffie en vlaai en hierna gaan we golven. De onkosten zijn €3.50 per persoon. Opgeven voor deelname t.m. 18 juni a.s. bij het bestuur. 12

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 12