Stichting Jeugdwerk Castenray 8 t/m 11 juni wandelvierdaagse 30iuni t/m 3 juli: Doeweekend: Gezocht: Oproepkrachten voor de avonduren. Voor het verpakken en transportklaar maken van eieren in ons pakstation in Meerlo. Werktijd van 18.00 21.30 uur op wisselende avonden. Leeftij d vanaf 16 j aar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marlies Janssen. Tel. 0478 697272 J jansseri Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 Programma: 3 iuni: Midgetgolf: Deze avond gaan we per fiets naar een nabijgelegen midgetgolfbaan. We vertrekken om 20:00 uur bij de wis en zijn rond 22:00 uur weer terug. Het kost €2,50. Je kunt je vanaf nu opgeven bij Regi: reqi.classens@planet.nl of per telefoon: 571590 Dit jaar krijgen we hopelijk voldoende wandelaars bij elkaar om gezellig met z'n allen de 10 km te gaan wandelen. Je kunt je hiervoor opgeven bij Regi t/m 26 mei. Wat het precies gaat kosten is nog niet bekend. GEEF JE OP! Rollebol nieuws!! Zoals jullie een aantal weken geleden hebben kunnen lezen, is de organisatie van Rollebol 2006 al in volle gang. Wat het speciale van dit jaar is, het wordt gehouden in Castenray!! Des te meer reden om ook van de partij te zijn. Iedereen vanaf groep 3, die het leuk vindt om aan deze sport- en spellendag mee te doen, kan zich vanaf nu bij Regi opgeven. Zorg wel dat je er op tijd bij bent, het kan namelijk maar tot 30 mei. Ook zijn we voor deze dag nog op zoek naar jongens, meisjes, ouders, caselse mensen die tijdens dit spektakel mee willen helpen. Geef je op bij Regi. Jawel, de organisatie hiervoor is alweer in volle gang. We hebben dan ook weer een spetterend weekend georganiseerd. We verklappen natuurlijk nog niet waar we naartoe zullen gaan, maar dat we die vrijdag per FIETS vertrekken willen we wel alvast even kwijt. Je kunt je vanaf nu opgeven bij regi. Wat kost het: €35,- per persoon €65,- voor twee kinderen Geef je op!!! 14 PLU IMVEE BV

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 14