Gebroeders Wijnhoven restyled De nieuwste trends in een up-to-date omgeving De smaak van de consument is in de afgelopen jaren bijzonder divers geworden en dat geldt ook op het gebied van woninginrichting. Gebroeders Wijnhoven komt daar aan tegemoet met niet alleen een compleet, maar ook zeer gevarieerd aanbod producten. Om te kunnen blijven inspelen op de nieuwste ontwikkelingen en de klant een inspirerende omgeving te bieden werd onlangs het winkelinterieur volledig vernieuwd. Vanaf de oprichting in 1978 is Gebroeders Wijnhoven specialist op het gebied van woninginrichting, zonwering en kunststof kozijnen. Het bedrijf volgt alle nieuwe ontwikkelingen op de voet en zag in de loop der jaren het assortiment almaar groeien. Noodzakelijk om aan de uiteenlopende voorkeuren van de klant tegemoet te kunnen komen. Om de klant al die producten zo goed mogelijk te kunnen tonen werd in 2001 verhuisd naar een nieuwe, grotere locatie aan de Expeditiestraat. De recentelijk doorgevoerde verbouwing maakt dit pand nu helemaal af, geeft Mare Wijnhoven aan. "Het pand voldeed uiteraard de afgelopen jaren ook", geeft Wijnhoven aan, "maar we hebben nu de puntjes op de i gezet, bepaalde details verbetert voor een optimaal resultaat. Bovendien hebben we meteen de nieuwste trends in het nieuwe interieur verwerkt. Als speciaalzaak willen we de klant alle nieuwe ontwikkelingen tonen in een inspirerende omgeving. Zo krijgen ze een goed beeld van welk product het best aansluit bij hun voorkeuren." Met de verbouwing is er meer rust en overzicht in de winkel van Gebroeders Wijnhoven gekomen. De afdelingen lopen weliswaar in elkaar over maar zijn in een oogopslag te herkennen. De klant ziet meteen waar welke producten zich bevinden. Bovendien is er iets meer ruimte gecreëerd om de klant aan de hand van de producten te adviseren. "De winkeloppervlakte is hetzelfde gebleven, maar dankzij een iets andere indeling kunnen we er efficiënter gebruik van maken", geeft Mare Wijnhoven aan. Hij loopt vervolgens door het vernieuwde interieur en wijst op een aantal nieuwe producten. Zo zijn er kozijnen met nieuwe profielen die mat gespoten zijn en daardoor veel minder een kunststof uitstraling hebben. Deze afdeling - waar naast ramen ondermeer ook deuren, terrasoverkappingen, voordeurafdaken, serres en zonwering te vinden zijn - maakt duidelijk dat het begrip woninginrichting bij Gebroeders Wijnhoven bijzonder breed is. Nieuw en uniek zijn de stoffen voor de kinderkamer, stoffen waarvan allerlei producten kunnen worden gemaakt. Heel inventief is verder de raam met allerlei soorten binnenzonwering ervoor, zodat de klant meteen kan zien welke artikel het meest aanspreekt. Gebroeders Wijnhoven voert sinds kort ook elektrische gordijnenrails. Niet alleen handig vanwege het gemak, maar ook - omdat de rails van een timer kunnen worden voorzien - met het oog op inbraakpreventie. Gordijnen gaan op vooraf ingegeven tijden open en dicht waardoor tijdens afwezigheid het huis toch bewoond lijkt. Op de vloer zijn verschillende soorten vloerbedekking in diverse patronen gelegd, ondermeer de vinylvloer, momenteel een heel trendy product. En trendy is ook de startershoek, aldus Mare Wijnhoven. "Die is uiteraard gebleven en die hebben we ook wat opgefrist. We hebben een assortiment voor alle leeftijden, maar met de startershoek richten we ons specifiek op jongeren die op zoek zijn naar trendy producten. Die bieden we aan tegen heel prettige prijzen, met inbegrip van onze volledige service en een deskundig advies." Aan het eind van de korte rondgang merkt Wijnhoven nog op dat klanten in de winkel ook seizoensaanbiedingen kunnen aantreffen. Uit de diverse productgroepen wordt dan elk één artikel geselecteerd dat tijdelijk met een aantrekkelijke korting verkrijgbaar is.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 18