[pXMöüTMTS KAMPIOENEN?????? Zondag 14 juli is het zover Musical Aanstaande vrijdag is het zover: Jackpot de musical. De uitvoering van de musical zal voor de ouders plaatsvinden op vrijdagavond 12 mei. Om 18.30 u. is de zaal geopend en om 18.45 u. gaat de voorstelling beginnen. Opa's, oma's, de oppas en andere belangstellenden kunnen een plekje in hun agenda reserveren op vrijdagmorgen 12 mei. Om 9.45 u. is de zaal geopend en om 10.00 u. start de voorstelling.Voor de kinderen gelden er op vrijdag andere schooltijden: Wij verwachten uw kind 's morgens om 8.30 u. op school om 12.00 u. is de school uit. Om 18.30 u. verwachten wij uw kind in De Wis. Uw kind heeft 's middags vrij. Voor de kinderen die geschminkt moeten worden geldt er op vrijdag een ander aanvangstijdstip. Hierover ontvangen zij nog bericht. Foto en video-opnames Tijdens de musical worden er foto's gemaakt door Piet Arts. Tevens worden er video-opnames gemaakt. Zowel foto's als video kunt u in week 20 bestellen via school. Ter zijner tijd krijgt u, via uw kind, een bestelformulier. T evredenheidsonderzoek Om goed onderwijs te kunnen blijven geven is het voor onze school belangrijk om te weten wat u en uw kinderen van de school vinden. In het kader van de totstandkoming van ons nieuwe schoolplan 2007-2011 is het van belang deze waardevolle informatie mee te nemen. In goed overleg met SPOVenray hebben we een onafhankelijk onderzoeksbureau gevraagd om een oudeitevredenheidsonderzoek en een leerlingtevredenheidsonderzoek uit te voeren. Volgende week zult u over de uitvoering meer informatie ontvangen. Nederlandse Hartstichting De landelijke collecteweek van de Nederlandse Hartstichting is weer voorbij. Vele vrijwillig(st)ers hebben in deze collecteweek hun route weer gemaakt en hebben door middel van zakjes of collectebussen geld ingezameld te r bestrijding van en onderzoek naar volksziekte nummer één: de hart- en vaatziekte. Ook kinderen van de basisschool De Stek hebben in de collecteweek de zakjes voor de Nederlandse Hartstichting opgehaald. De collecte voor dit goede doel heeft het bedrag van 244,39 euro opgebracht. Een geweldig resultaat!_Namens Nederlandse Hartstichting Afdeling "Venray en kerkdorpen" alle kinderen, de docenten en natuurlijk de inwoners van Castenray hartelijk dank voor jullie inzet en bijdrage. Luizencontrole De luizencontrole is goed verlopen.Er zijn geen luizen geconstateerd. We willen de kriebelcontroleurs weer van harte bedanken! Met vriendelijke groet, Team De Stek De korfballers van SVOC'01 1 kunnen dan aan de haal gaan met het kampioenschap in de buitencompetitie. Na een uitstekend binnenseizoen waar ook de volle buit mee ging naar het Casels en Oelders rijk, zijn er ook grote kansen op dit kampioenschap. Gaan de tricolores geschiedenis schrijven???zie het met eigen ogen!! Kom ons dan ook massaal een hart onder de riem steken om 13.00 uur op sportpark de Heesakker, alwaar we uitkomen tegen de Merels 2. Ook de bekerfinale is een feit; maandag 5 juni om 13.00 uur spelen wij in Milsbeek tegen Never Down om de felbegeerde beker. Geniet en huiver!Wij rekenen op jullie steun! Tot zondag, Groetjes SVOC'01 8 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray fjr

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 8