KERKBERICHTEN 'H Dankbetuiging: Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 e-mail: deschanscastenray@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 ©571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 19 10 mei 2006 Zaterdag 13-05 19.15uur: Overleden ouders Dinghs-Vullings (vanwege verjaardag) Jan Thielen. Jan Peeters. Overleden ouders Kuijpers-van de Pasch. Misdienaars: Zaterdag 19.15 uur: Mark - Iris Ilona. Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. Op vrijdag 28 april kreeg ik van burgemeester Waals de versierselen, behorende bij mijn benoeming tot Lid in de Orde van Oranje Nassau, opgespeld en werd mij de bijbehorende oorkonde overhandigd. Wat voor mij als een volslagen verrassing kwam, werd gevolgd door een dag, die één groot feest was. Bij terugkomst in Castenray wapperde bij vele buurtbewoners de driekleur al, was mijn huis versierd en de woonkamer verbouwd tot een feestzaal. Velen kwamen mij persoonlijk de hand drukken, ik ontving vele schriftelijke, telefonische, dan wel elektronische gelukwensen, werd overstelpt met een bloemenzee, de fanfare bracht een serenade en de dag werd verder onder muzikale begeleiding van het welbekende accordeonduo feestelijk doorgebracht met familie, vrienden, bekenden en genodigden. Kortom het werd, dankzij u allen, een dag om niet snel te vergeten Langs deze weg wil ik mede namens Tilly, Wendy en Hans en de kleinkinderen iedereen, die op welke manier dan ook een steentje heeft bijgedragen aan het welslagen van deze wel heel bijzondere dag, oprecht heel hartelijk dank zeggen. Mijn speciale dank gaat uit naar Huub, Ria en Gert, die door hun geweldige hulp (ook in het geheime voortraject) ervoor hebben gezorgd, dat Tilly deze dag ook zonder een spatje zorg heeft kunnen meebeleven. Nogmaals heel veel dank aan iedereen. Henk Classens. h

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 1