Programma SVQC'01 Senioren-Voetbal Trainen: Veteranen: Verslagen: Uitslagen: VCH - SVOCOl Wittenhorst 4 - SVOCOl 2 4-1 5-3 1-1 2-4 3-3 SVOC'Ol 3 - Koningslust 2 SVOCOl 4 - Kronenberg 3 SVOCOl 5 - Kronenberg 4 Voor de selectie is er op 12 en 19 mei nog trainen. SVOCOl A - SVVVenray Aanvang: 17:00u De volgende spelers worden verwacht: Hiiub v. Boekei, Peter Classens, Pieter Classens, Theo Houwen, Pepijn Houwen, Toon Kuijpers, Jan Nelissen, Eduard Noijen, Jan Versteegen, Giel Wennekers, Theo Wennekers, Mark Zanders, Jos Kusters, Stefan Kuijpers, Jan Eeren, Ton Nabben, Martien Steeghs. SVOC'Ol 5 - Kronenberg 4 3-3(1-0) Frank Houwen 2x, Pier Steeghs (pen). Verrassenderwijs verliep deze laatste seizoenswedstrijd op alle gebied zeer rommelig en nerveus. Voor rust had kronenberg plenty kansen om grote afstand te nemen. Gelet op de tweede helft is echter met de uitslag zelf niks mis mee. Feit is wel dat deze wedstrijd vele personen afscheid namen van het competitievoetbal, t.w. Frank Houwen, Jos Loonen, Marco de Mulder, Pier Steeghs, Rob Steeghs en ook Peter CLaessens. Tevens stopt ook na 15 jaren Selm Nelissen als grensrechter, zo ook Hay Achten die 22 jaar leider is geweest. Marco de Mulder 2x. SVOC opende verrassend sterk en kreeg enkele kansen. Tot de rust ging het vrijwel gelijk op met goed voetbal en een verdiende voorsprong. Na rust was Ysselsteyn toch de ploeg met de meeste inhoud zodat deze zeer sportieve wedstrijd onder goede leiding een terechte winnaar kreeg. Wittenhorst 4 - SVOCOl 2 5-3 "Zaterdagavond voetbal op de zondagmorgen", zo typeerde Wennekers de verloren wedstrijd tegen Horst, De eerste helft ging aardig gelijk op met een iets sterkere tegenstander maar het inmiddels bekende rode duiveltje uit een doosje, Peter V. voor de onwetenden, maakte fraai de gelijkmaker. Na rust liep Horst ietwat geflatteerd uit. Na de 2-2 werd het 5-2. Don maakte met een mooie lob de laatste goal van dit seizoen voor ut twed in de vierde klasse. Tevens werd er deze wedstrijd afscheid genomen van Thijs die met pijn in z"n hart vertrekt. Ontroerende woorden en tranen met tuiten vielen hem ten deel. Het technische tandem kijkt met gemengde gevoelens terug op dit seizoen, maar blikten ook al vooruit naar het volgende. "Een niveau lager spelen is misschien wel eens goed, misschien winnen we dan weer wat meer". Wijze woorden van de man wiens plek ter discussie staat. De spelersgroep heeft echter aangegeven met beide verder te willen, maar preses Wismans zwaait nog steeds de scepter op "De Heesakker", we wachten dus af. (verslag 30 april Ysselsteyn - SVOC 5 4 - 2 (1 - 2) Zaterdag 13 mei:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 13