Stichting Jeugdwerk Castenray Programma: 10 mei Bloemenactie: Komende woensdagavond komen we vanaf 17:00 uur langs de deurOns assortiment is wat veranderd. We beperken ons dit jaar tot snijbloemen. Dit omdat de afname van vaste perkplanten de laatste jaren erg afgenomen is. Hopelijk steunt u onze actie ook dit jaar weer, zodat wij weer leuke activiteiten voor de kinderen kunnen organiseren. Tot dan! 13 mei: Boer en piloot: Deze avond gaan we weer gezellig met de fiets naar de Caselse berg waar we een leuk en spannend bosspel gaan spelen. Het kost €0,50. Opgeven kan t/m 10 mei bij Regi tel: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl Iedereen die zich opgegeven heeft wordt om 20:00 uur bij de wis verwacht. Zorg voor een fiets met goede verlichting, heb je een reflecterend hesje, neem dit dan ook mee. We zijn die avond rond 22:00 uur weer terug bij de wis. Rollebol nieuwsl! Zoals jullie een aantal weken geleden hebben kunnen lezen, is de organisatie van Rollebol 2006 al in volle gang. Wat het speciale van dit jaar is, het wordt gehouden in Castenray!! Des te meer reden om ook van de partij te zijn. Iedereen vanaf groep 3, die het leuk vindt om aan deze sport- en spellendag mee te doen, kan zich vanaf nu bij Regi opgeven. Zorg wel dat je er op tijd bij bent, het kan namelijk maar tot 30 mei. Ook zijn we voor deze dag nog op zoek naar jongens, meisjes, ouders, caselse mensen die tijdens dit spektakel mee willen helpen. Geef je op bij Regi. 8 t/m 11 juni wandelvierdaagse Dit jaar krijgen we hopelijk voldoende wandelaars bij elkaar om gezellig met z'n allen de 10 km te gaan wandelen. Je kunt je hiervoor opgeven bij Regi. Wat het precies gaat kosten is nog niet bekend. GEEF JE OP! Dit staat alvast op de kalender: 10 mei: Bloemenactie 13 mei: Boer en Piloot 3 juni: Midgetgolf 8 t/m 11 juni Wandelvierdaagse Venray 17 juni: Rollebol in Castenray (opgeven t/m 30 mei!) 30 juni t/m 3 juli: Doeweekend DARTEN: 10 Vrijdag 19 mei darten voor een ieder die mee wil doen we beginnen om 20.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 10