Attentie Attentie Attentie Rollebol 2006 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Musical Over een dikke week is het zover: Jackpot de musical! De uitvoering van de musical zal voor de ouders plaatsvinden op vrijdagavond 12 mei. Om 18.30 u. is de zaal geopend en om 18.45 u. gaat de voorstelling beginnen. Opa's, oma's, de oppas en andere belangstellenden kunnen een plekje in hun agenda reserveren op vrijdagmorgen 12 mei. Om 9.45 u. is de zaal geopend en om 10.00 u. start de voorstelling. Voor de kinderen gelden er op vrijdag andere schooltijden: Wij verwachten uw kind 's morgens om 8.30 u. op school om 12.00 u. is de school uit. Om 18.30 u. verwachten wij uw kind in De Wis. Uw kind heeft 's middags vrij. Voor de kinderen die geschminkt moeten worden geldt er op vrijdag een ander aanvangstijdstip. Hierover ontvangen zij nog bericht. Luizencontrole 8 mei is het weer zover: luizencontrole. Het is prettig voor de kriebelcontroleurs als er geen gel of staartjes in het haar van de kinderen zit(ten). Kledinginzameling Er is flink opgeruimd. We hebben met z'n allen weer 1375 kilo kleding verzameld. Fantastisch! Ga vooral zo door. Communie Wij willen alle communicanten feliciteren met hun Eerste Heilige Communie. We hopen dat jullie een prachtige dag hebben gehad. Met vriendelijke groet, Team De Stek Rollebol is een sport-/spellendag voor kinderen van groep 3 t/m 8. De kinderen voeren in groepjes (op leeftijd) allerlei spellen en opdrachten uit. Dit gebeurt in 3 categorieën bos-, straat- en veldspelen. Rollebol 2006 staat gepland op zaterdag 17 juni en vindt dit jaar plaats in ons eigen Castenray. De spellendag begint ongeveer rond 09.00 uur en zal tot 17.00 uur duren. Zit jij in groep 3 of hoger, en heb je zin om een dagje buiten actief bezig te zijn, geef je dan vlug op bij Regi Classens tel: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl Dit kan nog t/m 30 mei!!! We zijn ook nog op zoek naar mensen die mee willen helpen bij een spel of met een groepje mee willen lopen. Heb je zin om mee te helpen, geef je dan ook op bij Regi. 3 w<

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 3