Stichting Jeugdwerk Castenray FONDSENWERVING 10 mei: Bloemenactie Waarschijnlijk heeft het PRINS BERNHARD CULTUURFONDS 'De Schans' van afgelopen week nog eerder gelezen dan wijzelf. Immers in deze Schans schreven wij, dat het PBCF een van de fondsen was, dat nog moest reageren op ons verzoek om een bijdrage voor ons verbouw- en uitbreidingsplan 'De Wis'. En toeval of niet, maar afgelopen dinsdag ontvingen wij een brief van dit fonds met de mededeling, dat het ons met een bedrag van maximaal 3.500,-- wil steunen bij de aanschaf van toneelgordijnen. Met deze bijdrage zijn we uiteraard zeer content. Wat zullen de resterende fondsen nog voor ons in het vat hebben? Het PBCF ondersteunt onder andere bijzondere investeringen die wezenlijk zijn voor de activiteiten van de organisatie en projecten die gericht zijn op een breed publiek. Gelet op de toegezegde bijdrage moge het duidelijk zijn, dat men geoordeeld heeft, dat wij met ons project voldoen aan de doelstelling van het fonds. Onze welgemeende dank is reeds schriftelijk uitgegaan naar het PBCF. Programma 10 mei Bloemenactie: In tegenstelling tot voorgaande jaren komen wij dit jaar op een woensdagavond vanaf 17:00 uur langs de deuren. Ook is ons assortiment wat veranderd. We beperken ons dit jaar tot snijbloemen. Dit omdat de afname van vaste perkplanten de laatste jaren erg afgenomen is. Hopelijk steunt u onze actie ook dit jaar weer, zodat wij weer leuke activiteiten voor de kinderen kunnen organiseren. Tot dan! 13 mei: Boer en piloot: Deze avond gaan we weer gezellig met de fiets naar de Caselse berg waar we een leuk en spannend bosspel gaan spelen. Je kunt je hiervoor opgeven en het kost €0,50. Zorg wel dat je een goede fiets hebt met werkende verlichting. Opgeven kan bij Regi tel: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl Rollebol nieuws!! Zoals jullie een aantal weken geleden hebben kunnen lezen, is de organisatie van Rollebol 2006 al in volle gang. Wat het speciale van dit jaar is, het wordt gehouden in Castenray!! Des te meer reden om ook van de partij te zijn. Iedereen vanaf groep 3, die het leuk vindt om aan deze sport- en spellendag mee te doen, kan zich vanaf nu bij Regi opgeven. Zorg wel dat je er op tijd bij bent, het kan namelijk maar tot 30 mei. Ook zijn we voor deze dag nog op zoek naar jongens, meisjes, ouders, caselse mensen die tijdens dit spektakel mee willen helpen. Geef je op bij Regi. Dit staat alvast op de kalender: 13 mei: Boer en Piloot 3 juni: Midgetgolf 8 t/m 11 juniWandelvierdaagse Venray 17 juni: Rollebol in Castenray (opgeven t/m 30 mei!) 30 juni t/m 3 juli: Doeweekend 12

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 12