Vrouwen Vereniging Castenray http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging fg a Vrouwen Actie kinderhulD. W X - iCastenray In deze Schans bevindt zich het zakje voor uw bijdrage aan Kinderhulp De aankomende week zullen de bestuursleden en enkele leden van onze vereniging de zakjes bij u komen ophalen. Groetjes, het bestuur. Hallo Allemaal, Zoals ieder jaar weer hebben we ook dit jaar weer voor de kinderen van onze leden een kinderuitstapje. We gaan dit jaar op woensdag 31 mei en we vertrekken dan om 13.00 uur. We gaan naar de speeltuin Klein-Zwitserland in Tegelen. Je kunt je hiervoor opgeven tot 20 mei bij Mieke Seijkens tel. 571393 Of bij Brigitte Strijbos tel. 571256. Het is altijd een erg gezellige middag dus geef je snel op, ook de ouders die willen rijden kunnen zich dan opgeven. Tot dan, groetjes van Brigitte en Mieke. Alle hooiwagens verzamelen Zaterdag 29 april is het weer zover. De mountainbikers van "TWC DE HOOIWAGENS" staan al weer te trappelen om zaterdagmorgen deel te nemen aan de Zandhazentocht in Horst.. Bij deze wordt elke belangstellende liefhebber uitgenodigd om als hooiwagen aan deze pittige mountainbike-tocht mee te doen. Dus heb je een mountainbike, verzamel je dan s'morgens om 09.00 uur bij Grand Cafe "het doelhuis" om gezamenlijk naar Horst te gaan. Inschrijven is bij de Beurs in Horst tussen 0900 en 1000 uur en kost 3 Euro. (Natje en droogje onder de pauze inbegrepen) Voor eventuele verdere vragen tel. 06-18349402. Iedereen wordt zoals gebruikelijk natuurlijk weer uitgedaagd door de voorzitter zelf; L. Angpootmug. Tot zaterdag VOOR DE B E ST E T H U I S Z O R G Wij gaan voor... 'h/ (0 MlT E-E-N/ (EIFFEL

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 2