SENIOREN 1 ZONDAG 30 APRIL 2006 Vervolgpagina korfbal AANVANG Klimop (K) -SVOC-1 13.00 uur BEKERWEDSTRIJD VERSLAG VITESSE-1 - SVOC-1 (Paas) maandag 17 april il. Door het gras de korf niet meer zien.... Na een zwaar dagje en avondje Merlin pop moesten we het eieren zoeken voortijdig afbreken, aangezien we al om 9.00 uur moesten vertrekken voor onze inhaalwedstrijd tegen Vitesse. Aangekomen in Einighausen, liet de scheids het afweten. Zij was in de veronderstelling dat wij 'thuis' moesten spelen. Thuis voelden we ons zeker op het hots en knots veld met het hoge gras, want dit leek verdacht veel op ons eigen lapje grond op de Heesakker. Gelukkig had Vitesse nog een scheids achter de hand, waardoor we toch met de wedstrijd konden aanvangen. De weergoden waren ons deze bewuste paasmaandag ook niet goed gezind; het regende pijpenstelen!Echter lieten wij ons door deze akkefietjes niet uit het veld slaan. Het eerste doelpunt was voor Vitesse. Yvonne Classens trok de stand gelijk met een doorloopbal en Debbie Wismans bracht ons met 2 draaiballen op een 1-3. Vitesse zette de stand vervolgens op 2-3. Voor rust wisten wederom Yvonne Classens en Debbie Wismans tot scoren te komen, waardoor we met een 2-5 stand konden gaan rusten. In de rust werden lovende woorden gesproken richting Cindy Geerets en terecht!Iedere keer weer wist zij onze aanvalsters te bedienen op een perfect aangegeven bal. Loek gaf wederom aan hoe belangrijk dit is. Ook na rust verviel Cindy niet uit haar patroon, waardoor menige kans kon worden omgezet in een doelpunt. Debbie Wismans scoorde als eerste na de rust. De volgende twee doelpunten kwamen achter Kim Dircks haar naam, waardoor we op een 2-8 voorsprong kwamen. Vitesse liet nogmaals van zich spreken, maar het was Anke Wennekers die hen de mond snoerde en met een doorloopbal de 3-9 op het scorebord bracht. Een strafworp, die verzilverd werd door Yvonne Classens bracht onze teller op 10. Ook het volgende doelpunt werd gescoord door Yvonne Classens, die hiermee haar 4e treffer scoorde. Vitesse tekende hun laatste doelpunt aan en Debbie Wismans scoorde haar 5e treffer van deze middag. Met een 4-12 eindstand waren we dik tevreden. Onze outfits waren in ieder geval toe aan een grote portie Witte Reus. Tot groot genoegen van de mensen langs de lijn, werden menige buikschuivers en uitglijders gemaakt. Dit zorgde voor een hoge amusementswaarde, daar moesten we het deze wedstrijd wel van hebben. Voldaan trokken we weer naar het noorden van Limburg, om de laatste eitjes te zoeken die nog op ons lagen te wachten. Groetjes SVOC'01 SVOC-1 - Gazelle-1 Geen fratsen; dat scheelt! Onder het mom van deze woorden, gesproken door trainer Loek, begonnen we aan ons duel tegen Gazelle. Een pittige tegenstander die we moesten zien te verslaan om in een goede uitgangspositie te blijven. We gingen voortvarend van start, want Yvonne Classens wist ons op een 1-0 voorsprong te brengen. Gazelle kwam meteen met een tegenoffensief en trok de stand gelijk. Debbie Wismans bracht ons met een strafworp op 2-1 en Willeke Philipsen wist de 3-1 aan te tekenen. Het volgende doelpunt was voor Gazelle. Kim Dircks bracht ons weer op een 4-2 voorsprong. Plots werden de rollen omgekeerd en nam Gazelle voltallig het heft in handen en liepen uit naar een 4-5. Yvonne Classens wist ons weer op gelijke cijfers te brengen. Voor rust wist Gazelle ons nog 1 maal te verbluffen, waardoor we in de rust tegen een minimale achterstand aankeken. De tweede helft was helemaal van ons. We klopten Gazelle dan ook finaal met 8-1, waardoor we wonnen met 13-7. De doelpunten in deze tweede helft kwamen uit handen van Kim Dircks (3x), Willeke Philipsen (2x), Debbie Wismans, Anke Wennekers en Joan Willemssen (allen lx). Een woord van lof gaat uit naar Willeke Philipsen, die zich helemaal in de strijd had gegeven en met maar liefst 3 treffers een stempel drukte op deze wedstrijd. Zeer blij, moe en voldaan konden we genieten van al het moois dat deze zondagmiddag nog te bieden had. Volgende week, op koninginnedag spelen we de halve finale voor de bekerwedstrijd. We moeten uitkomen tegen Klimop. Bij winst veroveren we een plek in de finalespannend!! Groetjes SVOC'01

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 19