Stichting Jeugdwerk Castenray Programma: 10 mei Bloemenactie: 10 mei: 13 mei: I.v.m. koninginnedag is onze winkel zaterdag 29 april geopend van 8.30 uur tot 13.00 uur. Versleijen Castenrayseweg 14 OIRLO In tegenstelling tot voorgaande jaren komen wij dit jaar op een woensdagavond vanaf 17:00 uur langs de deuren. Ook is ons assortiment wat veranderd. We beperken ons dit jaar tot snijbloemen, bit omdat de afname van vaste perkplanten de laatste jaren erg afgenomen is. Hopelijk steunt u onze actie ook dit jaar weer, zodat wij weer leuke activiteiten voor de kinderen kunnen organiseren. Tot dan! 13 mei: Boer en piloot: Deze avond gaan we weer gezellig met de fiets naar de Caselse berg waar we een leuk en spannend bosspel gaan spelen. Je kunt je hiervoor opgeven en het kost €0,50. Zorg wel dat je een goede fiets hebt met werkende verlichting. Opgeven kan bij Regi tel: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl Rollebol nieuws!! Zoals jullie een aantal weken geleden hebben kunnen lezen, is de organisatie van Rollebol 2006 al in volle gang. Wat het speciale van dit jaar is, het wordt gehouden in Castenray!! Des te meer reden om ook van de partij te zijn. Iedereen vanaf groep 3, die het leuk vindt om aan deze sport- en spellendag mee te doen, kan zich vanaf nu bij Regi opgeven. Zorg wel dat je er op tijd bij bent, het kan namelijk maar tot 30 mei. Ook zijn we voor deze dag nog op zoek naar jongens, meisjes, ouders, caselse mensen die tijdens dit spektakel mee willen helpen. Geef je op bij Regi. Dit staat alvast op de kalender: 3 juni: 8 t/m 11 juni 17 juni: 30 juni t/m 3 juli: Bloemenactie Boer en Piloot Midgetgolf Wandelvierdaagse Venray Rollebol in Castenray (opgeven t/m 30 mei!) Doeweekend 16

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 16