serverenig. 8 S [RLfKJSaBfesEfos^ fé R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 11 april 2006 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 7 februari jl. - Mr verslag; de oud-MR-leden hebben alleen geadviseerd, de nieuwe MR-leden hebben zelf beslist om de mandaten bij de GMR te laten. - Bowlen; datum is vastgesteld, wo 26 april. Kunnen we een consumptie aanbieden namens de OV? Ja, dit is akkoord. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Notulen MR vergadering - Reclame opening speeldorp Posterholt Elly P. wordt door Wilbert bedankt voor haar jarenlange inzet in MR. Is er behoefte aan uitleg over pestprotocol? Via internet kan bij Spov een protocol bekeken worden. Indien er vragen of problemen zijn altijd het team benaderen. Gemma was blij met haar afscheidskado van ons. 4. Algemene punten: - MR verslag; *Erzijn 2 vergaderingen geweesttaakverdeling; Mariet; voorzitter, Roel; secretaris, Henny; penningmeester. *2e verg.; er is een nieuwe wet schooltijden. Bij ons blijven deze komend schooljaar nog ongewijzigd, deze worden na volgend jaar opnieuw bekeken. *De bouwvergunning is binnen, de offertes zijn aangevraagd bij enkele bouwbedrijven. *Pesten, is besproken - GOR verslag; Gor is vanaf nu "GOO". Schoolzwemmen is afgeschaft, de Spov is niet naar de vergadering gekomen, dit was wel afgesproken. Overblijven, komt onder verantwoordelijkheid van de school en de Spov te liggen. - Nabespreking schoolcarnaval; Alles was weer goed verlopen, er is een vlinderstrikje gekocht voor de schoolprins(es), dit kwam niet goed tot zijn recht door de sluiting van de mantel. Meestal is er geen witte blouse, kunnen we 2 blousen zelf kopen? Er is voorgesteld om een keer brandveilige slingers aan te schaffen van het geld wat we over hebben van de organisatie voor de schoolcarnaval. Besluit; het geld dat we overhouden bewaren we voor het aanschaffen van versierselen ed. De fluitjes zijn goed bevallen. Marja wil als advies aan de komende ouders meegeven dat ze een briefje met trefwoorden maken voor de speech van de schoolprins(es). De grote prins heeft echt genoten van de schoolcarnaval. - Arbo, toelichting plan van aanpak; Femke wil graag weten wat precies de doelstelling is van het hele Arbogebeuren binnen de OV. Hierover wordt ze geïnformeerd en we komen hier de volgende keer op terug. - Communie; We hebben dit jaar een hele aktieve werkgroep. Op vrijdag 28 april om 18.00 uur kerk versieren. 5. Punten onderwijsteam: - Femke bedankt zich heel hartelijk voor de bloemen bij haar verjaardag. - Sinterklaas; het team heeft besloten om de Sint-intocht gewoon te blijven ondersteunen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 8