AGENDA: Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 24 april 2006 in café De Köster te Castenray, aanvang 20.00 uur 1) Opening door de voorzitter 2) Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 30 januari 2006 3) Notulen dorpsradenoverleg 6 februari en 6 maart 2006 4) Herinrichting kom Castenray 5) Ingekomen stukken en mededelingen 6) Verslag commissies en werkgroepen 7) Rondvraag 8) Sluiting 20 apr. 22 apr. 24 apr. 27 apr. 19.45 uur repetitie. 19.15 uur H.Mis zingen. 20.00 uur Korenavond in de "Wis". Wil iedereen tijdig aanwezig zijn, in tenue natuurlijk, zodat we op tijd aan de hopelijk gezellige avond kunnen beginnen. Als er nog dames zijn, die nog wat hebben voor de loterij, alles is nog welkom. 19.45 uur repetitie, vanaf 20.30 uur met de heren. Noteer alvast in de agenda: 18 juni 10.30 uur H.Mis zingen samen met de heren in Elzenhorst. Bij verhindering afmelden bij een van de bestuursleden DARTEN: D-day zondagmorgen 09.00 uur, de meeste van de darters zullen nog in bed liggen sommige met een kater, de een van de drank de ander van zijn prestatie maar ik denk dat we kunnen spreken van geslaagd tournooi. We begonnen met 36 deelnemers waarvan er de eerste avond al 20 af moesten vallen. De laatste 16 gingen op dag twee strijden voor de eretitels. Na twee uurtjes gooien konden van deze 16 man er al 8 gaan dobbelen. De laatste 8 gingen voor het goud, Tom Michiel Roger Boy Mike Roel Rick en Joep. Maar zoals met elk spelletje moesten er ook hier weer een paar afvallen. Van de laatste vier mocht Michiel tegen Roger waarbij de regerend kampioen (Michiel) met 4-1 verloor, en zo voor de derde plaats mocht gooien. Roel moest het opnemen tegen Rick. Rick trok hier aan het kortste eind en verloor ook met 4-1. De strijd voor plaats drie, Michiel tegen Rick was uiteindelijk voor Michiel, hij won deze partij met 3-0. Michiel mocht gaan toezien hoe "zijn" wisselbeker uiteindelijk naar Roel ging die in de gouden partij oppermachtig was tegen Roger, hij won deze partij met 5-0 en ging daarmee met de grootste beker naar huis. De bekers, gesponsord door cafe de köster, waren weer verdeeld. De 180's, 1 voor Dirk en 1 voor Roger, werden gesponsord door hoveniersbedrijf Roel Hoeymakers. De dubbele buil uit, gesponsord door bouw en metselbedrijf Bongers Stevens was er voor Joep Willemssen. De hoogste uitgooi was voor Roger met 116. We willen alle deelnemers en vooral de sponsors bedanken voor hun medewerking en inzet, voor al diegene die met de onderling competitie mee willen doen, houd de schans in de gaten. Peter en Carla, Roel, Toon bedankt voor de bekers en de pullen bier. Alle deelnemers tot D-day 2007. RRR Dameskoor

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7