gevraagdoproepbelangstellendengevraagd gevraagdoproepbelangstellendengevraagd Op 8 april is Jules Hoeijmakers geslaagd voor instrument: Mallets-niveau A. Dit is een opleiding voor Drum en Showbandsector aan de Kreato te Thorn. Jules Proficiat!! Gaat verhuizen per 3 april 9 Hallo iedereen. Hoewel ik nog steeds met veel plezier en enthousiasme leiding geef aan het Cajeko-koortje, wil ik hierbij toch een speciale cursus onder de aandacht brengen voor belangstellenden die misschien t.z.t. mijn plaats zouden willen innemen. Het betreft nl. een unieke cursus op maat voor kinderkoordirigenten, begeleiders (op welk instrument dan ook) en andere belangstellenden! Er is geen specifieke voorkennis nodig en de deelname staat open voor ieder die affiniteit heeft voor kinderkoormuziek. De cursus wordt gegeven in het Kunstencentrum Jerusalem in Venray van sept. 2006 tot juni 2007 en omvat o.a. de volgende onderdelen: muziektheorie, stemvorming kinderen, slag- en repetitietechniek en organisatie rondom een kinderkoor. Wie zou met mij deze cursus willen volgen en misschien mij in de toekomst een keer op willen volgen? Je bent van harte welkom! Nadere inlichtingen bij Bestuur Dekenale Koorkring Venray (Joke Halmans tel 583806) of ondergetekende Ria Maes tel. 571637. Krijg ik reactie? Opgave mogelijk t/m 30 april. Met groetjes, Ria Maes. Ira Schuijren: Mgr. Aertsstraat 67 Telefoonnummer: 077-4634546 Behandeling volgens afspraak Hondentrimsalon t Hunt je

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9