VERBOUWINGSN1EUWS Afgelopen zondag hebben we, onder veel belangstelling, uit handen van Mevr. Huybers van het Nationaal Fonds Ouderen-hulp een mooie cheque mogen ontvangen t.w.v. 5.000,=. Deze bijdrage is mogelijk gemaakt door het samenwerkingsverband van Stichting Het R.C. Maagdenhuis, Stichting Brentano des Ouderdoms en het Nationaal Fonds Ouderenhulp. Ouderenhulp komt op voor ouderen die anders misschien wel "vergeten" worden. Door middel van de verkoop van de zomerzegels (start vanaf 4 april) in de regio Venray mag de afdeling Venray en kerkdorpen de helft van de opbrengst weer subsidiëren in de projekten die in Venray en de kerkdorpen georganiseerd worden. Hierna werd de voorlopige koopakte van het gemeenschapshuis, onder toeziend oog van notaris Wim Heijnen, getekend door: Pastoor te Boekhorst (afgevaardigde van het Bisdom) en Pieter Maes (secretaris kerkbestuur) als zijnde verkoper en als koper door: Bert Arts (voorzitter stichting jeugd- en gemeenschapshuis "De Wis") en Toos Sommers (secretaris van de stichting). Als afsluiting hiervan werd de koopsom van 1,- door het bestuur van de stichting overgedragen aan het kerkbestuur. Hiermee was de overdracht een feit en is het gebouw nu eigendom van de Stichting jeugd- en gemeenschapshuis "De Wis". Als bestuur zijnde willen we Wim Heijnen dan ook hartelijk danken voor de medewerking in deze. Toen kon Prins Henk II buiten het startsein geven tot de renovatie/verbouwing van het hele gemeenschapshuis door de eerste stenen te leggen. Onder begeleiding van onze fanfare De Dorpsklank met het Casels volkslied werd door Henk deze stenen vakkundig gelegd. We zullen de eerste steen dan ook d.m.v. de eerste steen of een plaquette een speciaal plekje geven in het gebouw. Nu nog even afwachten wat de gemeente voor ons in petto heeft. Uit de reacties van de enquête (ruim 100 aanmeldingen) is gebleken dat het dorp ons steunt in het project wat we voor ogen hebben. Hiervoor alvast onze hartelijke dank want zonder uw hulp is dit echt niet mogelijk. Als er nog mensen zijn die we niet hebben kunnen bereiken en toch bereid zijn om ons te helpen kunnen zich alsnog melden (of het formulier in de bus doen) bij het secretariaat: Toos Sommers, Pastoor Verheggenstraat 35 tel: 571806. Dit alles werd ondersteund door onze fanfare De Dorpsklank, die in vol ornaat en grote getale aanwezig was en verschillende stukjes muziek speelden waarvoor ook onze hartelijk dank want hierdoor geeft dit alles toch een extra feestelijk tintje. Tevens willen we degene die hierbij geholpen hebben (obers, fotograaf, filmer en diegene die we vergeten zijn te noemen) hartelijk danken voor de medewerking in deze. Ook de talrijke belangstellenden willen we hartelijk danken voor hun aanwezigheid daar dit toch een positieve stimulans voor ons betekent. Namens de bouwcommissie en bestuur. 6 STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS „De WIS"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 6