MEDEDELING RKDEV 2 -SVOCTOl 2 2-2 "Hier koop ik toch niks voor!"waren de letterlijke woorden van leider Clephas na de remise tegen rode lantaarndrager Arcen. Wennekers was het roerend met zijn collega eens maar schoofde schuld hiervan in de voeten van de scheids. "Als je 7 minuten laat naspelen, dan wil je gewoon dat er gescoord wordf'brieste hij. Toch moeten de tricolores hun hand in eigen boezem steken, want in de laatste 10 minuten werd een zeker lijkende overwinning weggegeven. Pim en Rik waren de doelpuntenmakers in een vrij redelijke eerste helft. De tweede helft werd er teveel de lange bal gehanteerd, en kon Arcen druk uitoefenen. Preses Wismans onthield zich van elk commentaar aangaande de vragen over de positie van het technische duo. Volgende week Leunen 3 en hopelijk 3 punten. SVOC-B - SVCB (Venray) 4-2 Met de wind als bondgenoot bakten we er voor rust werkelijk helemaal niks van. Te weinig inzet, mislukte combinaties en twee 100% kansen verprutst. De gasten deden het beter, met leuk voetbal naar een verdiende voorsprong; ruststand 0-2. Door blessures bij de bezoekers gingen Toon en Theo Houwen daar meespelen. Na rust, wind tegen, een totaal ander spelbeeld. De invallers Eduard en Mark gaven wat meer power en alles begon te lopen. Na een kwartiertje was de achterstand omgebogen in een 3-2 voorsprong. Vlak voor tijd benutte Jan Eeren nog een strafschop: 5-2. Doelpunten: Jan Eeren, Eduard Noyen en Theo Hellegers 2x. Het komt de laatste tijd steeds vaker voor dat er eigen afval in de container bij de Wis wordt gestort door mensen vanuit ons dorp. Dit is echter niet de bedoeling want hierdoor moet de container extra geleegd worden met alle kosten hiervan voor de stichting. De container is bedoeld voor afval van de Wis en van het kerkhof. Hopelijk zorgt iedereen voortaan voor zijn eigen afvoer van afval. B.v.d. Bestuur de Wis. de foto,s van afgelopen carnaval zijn te bezichtigen en te bestellen bij, cafe de "de Koster" en na het maken, van afspraak ook thuis; tel; 571012 e-mail; leohendrikx@tele2.nl 5 STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS „De WIS

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 5