Vrouwen Vereniging Castenray v Gaat verhuizen per 3 april http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging Woensdag 5 april Paasdecoratie maken. Vanavond gaan we o.l.v. Agnes Kuijpers en Ria Heidens een Paasdecoratie maken. Zelf meebrengen: Schaar Allesknipper Binnenband van een fiets Groen uit de tuin b.v. buxustakjes, kronkel takjes en takjes van verschillende coniferen Heb je geen fietsbanden, geen probleem, we hebben er genoeg!!! Eigen bijdrage 10,00 p.p. Aanvang 20,00 uur in de Wis. Woensdag 19 april Excursie Hoeymakers Gortmolen. Op woensdag 19 april a.s. gaan we op excursie naar Hoeymakers Gortmolen. Dit is een boerderij die helemaal in de stijl van de jaren vijftig is gebleven. We krijgen een rondleiding door de boerderij en krijgen zo een indruk hoe het er in de vijftiger jaren aan toe Vervolgens worden we verwend met koffie of thee en vlaai die door de boerin zelf gebakken is. Een hele leuke excursie! Eigen bijdrage 2,00 p.p Vertrek bij de kerk om 18.00 uur bij mooi weer op de fiets, bij slecht weer met de auto om 18.15 uur. Opgave vóór 14 april bij Gerd van der Sterren tel.: 571073 Roos Vullings tel.: 571923 Korting kaartjes Zoo-Pare Overloon. We kunnen via onze vereniging met een grote korting entreebewijzen bestellen voor het Zoo-Pare in Overloon. Het entreebewijs van 5,00 is het gehele jaar geldig. Dus kun je zelf bepalen wanneer je het Zoo-Pare gaat bezoeken. Heb je interesse in dit voordelige entreebewijs, meld je dan bij Tiny Arts tel.: 571911. Groetjes, het Bestuur. ging- Vrouwen Vereniging Castenray Ira Schuijren: Mgr. Aertsstraat 67 Telefoonnummer: 077-4634546 Behandeling volgens afspraak 15 Hondentrimsalon t Hunt je

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 15