Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. Venray Cup. Op zaterdag 1 april is de Venray cup weer verschoten, en wel bij Ons Genoegen Ysselsteyn en Sint Sebastiaan Heide, waar ook de prijsuitreiking was, welke gedaan werd door Wethouder Emonts, de uitslag was als volg. Extra trainingsavond. Donderdag 6 april is er weer een extra trainingsavond van de Batavieren en Willem Teil op de banen van Willem Teil, de meeste schutters kunnen deze trainingsavond nog wel gebruiken, dus kom zoveel mogelijk, Aanvang 20,00 uur. Batavieren toernooi. Vrijdag 7 april krijgen we Houts Welvaren Helmond op bezoek voor deelnamen aan ons toernooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Jan Vollenberg, Ramon Marcelis en Ilja Heidens, wel om 19:40 uur aanwezig zijn. Zaterdag 8 april krijgen we Sint Willibrordus Milheeze op bezoek voor deelnamen aan ons toernooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Robert van Casteren, Jac Hesen, Rene Seegers en Jos Hendrix, wel om 18.40 uur aanwezig zijn, en niet om 19,40 uur zoals op de schrijverslijst staat vermeld. Dinsdag 11 april krijgen we Willem Teil Oirlo op bezoek voor deelnamen aan ons toernooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Gerrit Cremers en Frank Weijs, wel om 19.40 uur aanwezig zijn. De trainingsavond gaat gewoon door, kom zoveel mogelijk. Veteranen kampioenschappen Regio 114. Deze worden verschoten op zaterdag 8 april op de banen van de Schutroe Horst, van de Batavieren hebben zich de volgende personen aangemeld, Jan Tacken, Mart Smits en Mart Smulders, zij vertrekken om 13:00 uur. Limburgse Kampioenschappen. De persoonlijke Limburgse Kampioenschappen worden verschoten op 20 en 21 mei bij de Alpenjagers in Sittard, Aanvang 10:00 uur. Als er personen zijn die hieraan deel wensen te nemen dienen zich aan te melden voor 20 april op het opgave formulier op 't prikbord. Niet aangemeld op die dag geen deelnamen. Ons Genoegen Ysselsteyn 15,33 Willem Teil Oirlo 9,09 Diana Venray 8,55 Sint Joris Leunen 2,73 De Batavieren Castenray 0.98 Sint Sebastiaan Heide 0.01 Sint Hubertus Merselo, afgemeld. 11 http://home.vvanadoo.nl/batavierencastenray/ A5TS&RAY -19I9>

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 11