R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Versieringen Een aantal ouders hebben zich weer goed ingezet om de school op te fleuren met taferelen rondom de lente. Het ziet er gezellig uit. Bedankt! Kleding inzameling Het is weer zover de kasten kunnen weer opgeruimd worden! Dinsdag 25 april is er weer kleding inzameling. U kunt uw kleding tot maandag 24 april 17.30 u. inleveren op school. Gevonden voorwerp Wie mist een donker blauwe regenjas met het merk Basics? Deze is, door de eigenaar, op school af te halen. Kindervakantiewerk reist rond de wereld! De vrijwilligers van Kindervakantiewerk Venray zijn hard aan het werk om er ook dit jaar weer voor te zorgen dat de kinderen een spannende week te wachten staat. Dit jaar zal de Kindervakantiewerk week plaatsvinden van maandag 3 t/m vrijdag 7 juli en is het thema "Rond de Wereld". Zo zijn er dus allerlei leuke activiteiten die met dit thema te maken hebben. Ook zullen de kinderen zelf mogen knutselen, is er een lekker actieve sportdag en gaan we met z'n allen naar de film. Natuurlijk eindigt de week weer heel speciaal!. Blijft dus niet thuis zitten en ga met ons mee en beleef de mooiste tijd van je vakantie. Rond 12 april krijgen de kinderen van groep 3 tot en met 7 van de Venray se basisscholen het informatieboekje met aanmeldingsformulier op school uitgedeeld. Ook kun je zelf kijken op www.kvw-venray.nl. De aanmeldingsformulieren kun je bij de school weer inleveren. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 20 april. Kindervakantiewerk ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar één of meerdere dagen kan helpen. Deelname van de kinderen is dan gegarandeerd! Wil je je aanmelden als leider, kijk dan eens op www.kvw-venray.nl. Met vriendelijke groet, Team De Stek TEGEL- EN METSELBEDRI JF; GW: JACOBS HORSTER WEG 43 5811 AB CASTENRAY - L v TELEFOON: 0478-571834 GSM: 06-52442569 Metselbedrijf

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 13