Gaat verhuizen per 3 aprii Gevraagd aspergesorteerders Moderne machine Sorteren 8.30 uur tot 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag Periode 15 april tot 24 juni Mts. Geurts Pouwels Koepas 2 Oirlo Tel. 0478-571334 Vragen naar Carla of Lauran Vervolgpagina korfbal - Miriam Linders; onze mental coach; een luisterend oor, een bemoedigend klopje, positieve aanmoedigingen en een appartement in Venray. Toppieü En alle andere mensen die ons hoe dan ook gesteund hebben. Tot slot nog even aandacht voor de kanjers die het binnen de lijnen moesten waarmaken. Met zijn allen hebben we er hard voor gevochten en dit is dan ook de kroon op onze gedane arbeid. Het kampioenschap werd mogelijk gemaakt door de volgende speelsters: Ellen Geerets, Willeke Philipsen, Anke Wennekers, Sanne Wennekers, Cindy Geerets, Debbie Wismans, Rianne Smits, Kim Dircks, Marjolein Kuypers, Yvonne Classens en Joan Willemssen. En natuurlijk onze vaste krachten Astrid Classens en Linda Claessens, die elke week met ons afreisden en ons hielpen waar nodig. Super bedankt! Uiteraard gaan we het feest van deze zondag nog eens dunnetjes overdoen. Maar dat krijgen jullie allemaal tzt te horen. Wij gaan ons nu concentreren op de veldcompetitie, waar ook nog goede kansen voor ons liggen. Uiteraard hopen wij ook weer dan van jullie aanwezigheid te kunnen genieten. Voor nu bedankt allemaal en tot begin april op de groene grasmat!!! JEUUUUUUUUEUEUEUEUJJJ! Groetjes SVOC'Ol 9 Ira Schuijren: Mgr. Acrtsstraat 67 Telefoonnummer: 077-4634546 Behandeling volgens afspraak Hondentrimsolon t Hunt je i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9