Handboogschutterij „De Batavieren"Castenray Stichting Jeugdwerk Castenray Batavierentoernooi: zaterdag 18 maart krijgen we De Schutroe Horst op bezoek voor deelname aan ons toernooi, als er schutters van de Batavieren zijn die mee willen schieten zij zijn altijd welkom. Aanvang 19:00 uur. Uitslag 7e ronde regio competitie. De Batavieren 1 behaalde 1070 punten, met Frank Weijs als beste schutter met 224 punten. De Batavieren 2 behaalde 974 punten, met Jac Hesen als beste schutter met 216 punten. De Batavieren 3 behaalde 707 punten, 't derde team was met te weinig schutters, dit kwam door dat er een viertal schutters deze ronde niet hebben geschoten, ook de andere teams hebben met 't minima schutters geschoten, beste schutter in 't 3e team was Jos Hendrix met 204 punten. Beslissingswedstrijd ter bepaling van 't regiokampioenschap. Op dinsdag 21 maart vinden er nog 2 beslissingswedstrijden plaats van de regio competitie, aangezien dat er in de C en D klasse meerdere poules waren, zodat er tussen de poules winnaars nog een beslissingswedstrijd geschoten moet worden wie er zich kampioen van die klasse mag noemen, deze wedstrijd wordt verschoten op de banen van Willem Teil Oirlo aanvang 19.30 uur, de Batavieren moeten ook een beslissingswedstrijd schieten, heel waarschijnlijk tegen de Indianen 3 Koningslust. Batavierentoernooi. dinsdag 21 moet krijgen we Vredelust Deurne op bezoek voor deelname aan ons toernooi, deze verschieting begint om 20: 00 uur. als er schutters zijn die mee willen schieten, zij zijn welkom. Programma*. 25 maart: Géén activiteit! Zoals jullie vorige week in de schans konden lezen kan het knutselen helaas niet doorgaan. We zijn daarna druk in de weer geweest om een vervangende activiteit te plannen. Maar doordat de tijd hiervoor erg kort was is dit niet meer gelukt. We hadden namelijk het plan om een bezoekje te gaan brengen aan de superdisco "Zennith" in Oostrum. Helaas zat hun agenda voor deze datum helemaal vol. We zijn nog wel in onderhandeling om een nieuwe datum te prikken, dus als het goed is kunnen jullie binnenkort een nieuwe (extra) datum verwachten waarop we alsnog een bezoek gaan brengen. Houdt de berichten van SJWC dus goed in de gaten. Volgende week meer informatie over de Paasspeurtocht. Dit staat alvast op de kalender: 8 april: Paasspeurtocht 21 april: Zwemmen 10 mei: Bloemenactie 13 mei: Boer en Piloot 3 juni: Midgetgolf 17 juni: Rollebol in Castenray 30 juni t/m 3 juli: Doeweekend

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 6