Ouderenvereniging K.B.O. Castenray Bedevaart naar de Smakt 15 maart a.s. In samenwerking met de afd. Castenray -Oirlo - Oostrum hebben we weer onze jaarlijkse Bedevaart georganiseerd naar St. Josef de Smakt. Om 15.00 uur wordt er een H. Mis opgedragen door de Pastoor uit Oirlo, hierna zijn er voor ons 2 koppen koffie of thee met een stuk vlaai gereserveerd, in het Pelgrimshuis, de onkosten bedragen €3.- per persoon, We gaan met de auto en de 22 deelnemers hebben de auto verdeling inmiddels doorgekregen. Jaarvergadering en Feestavond 22 maart a.s. Op 22 maart a.s. hebben we weer onze jaarlijkse Jaarvergadering en Feestavond. We beginnen deze met een H. Mis om 17.30 uur, voor de levende en de overleden leden van onze afd. Hierna gaan we naar de Wis waar een feestelijke koffietafel klaar staatHet ontspanningsgedeelte wordt verzorgd door Sef Nabben die bij velen van ons zeer welbekend is. De agenda met toebehoren is bij iedereen thuisbezorgd. In verband met de koffietafel gaarne opgeven voor deelname bij het Bestuur tot 17 maart a.s. Excursie naar Discotheek Zenith in Oostrum laprii a.s. Geen 1 april grap!!!! We hebben een uitnodiging ontvangen om de nieuwe Discotheek Zenith in Oostrum te bekijken, er gaat wel het een en ander aan vooraf. De Ondernemers ui Oostrum organiseren een beurs met alle ondernemingen uit Oostrum en die met Oostrum te maken kunnen hebben. Er wordt van ons verwacht dat wij een toegangsbewijs kopen voor deze beurs die gehouden wordt op het parkeerterrein bij de Discotheek, met dit toegangsbewijs kunnen wij ook de rondleiding meemaken in de Discotheek, deze rondleidingen worden gehouden op zaterdag 1 april om 15.00 uur en op 17.00 uur Op zondag 2 april is hetzelfde programma van toepassing, dan zijn de rondleidingen om 14.00 uur en om 16.00.uur. Als afd. Castenray gaan wij op zaterdag 1 aprilHet vervoer regelen we wel. Het toegangsbewijs kost €2.50 per persoon. Wie zin heeft om mee te gaan geef U dan op bij het bestuur. Zondag 19 maart zullen we voor Het laatst acfterde 6ar staan, natuurlijb^bunnen we dit niet ongemerkt voorbij L'aten gaan. (Daarom nodigen wij u uit om samen met ons vanaf 21:00 uur een paar pilsjes weg te slaan. Om 0:00 uur sluiten we de tap. Verder wensen wij Peter en Carla Jacobs goede tijden toe in de Koster. Judy en Pieter

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 2