)a©sO li Bedankt R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Sommigen kwamen op dinsdagmiddag Anderen stuurden een kaart Mijn afscheid was heel bijzonder Ik voelde me de moeite waard. De kinderen waren geweldig We vierden samen feest Ik wens jullie veel geluk Ik ben blij dat ik op 'De Stek' ben geweest. Bedankt allemaal Gemma Tuinonderhoud Hierbij willen we alle ouders die zich ingezet hebben voor het tuinonderhoud van harte bedanken. De tuin en het schoolplein zien er weer fantastisch uit! GGD: Actie vaccinatie Hepatitis A Vakantiegangers naar Turkije, Marokko, Egypte en andere verre bestemmingen realiseren zich vaak niet dat hepatitis A besmettelijke geelzucht) daar nog vaak voorkomt. Hepatitis A wordt dan ook regelmatig als 'souvenir' mee naar huis en dus mee naar school genomen. De GGD constateert na de zomer dan ook regelmatig epidemieën van hepatitis A onder de leerlingen. Door een actieve informatieverstrekking hopen wij deze epidemieën tegen te gaan. De Limburgse GGD'en houden jaarlijks een actie voor de hepatitis A vaccinatie. Dit jaar betalen jongeren van 1 t/m15 jaar in de maanden april en mei 25 euro i.p.v. 37 euro) voor een vaccinatie hepatitis A. Bel tussen 9.00 en 12.00 u. voor een afspraak bij de GGD Noord en Midden-Limburg, telefoonnummer 077-8504848 (Venlo) of 0475-352161 Roermond). Of raadpleeg www.ggdnml.nl en plan online uw afspraak. Aanmeldingsdagen leerlingen groep 8 Dendron Op maandag 20 en dinsdag 21 maart zijn er aanmeldingsdagen op het Dendron college.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 18