Speciaal voor grotegroepen tijdens de carnavalsdagen: Carnavalsmenu 13.50 p.p. '±LL WWW AC restaurants I hotels I JANSSEN WANSSUM Wij zijn dag en nacht bereikbaar www.garagejanssen.nl Diegene die familieleden (die woonachtig zijn in Castenray) in het ziekenhuis van Venray of Venlo hebben liggen, of ziek thuis zijn, kunnen dit opgeven bij Arie Seijkens. Tel: 571397, zodat deze op Carnavalszondag door Prins HENK II bezocht kunnen worden. 5 koel als een kikker haar strafworp benutte. Kim Dircks bracht ons voor het eerst deze wedstrijd op voorsprong. Behendig wist ze met 1 hand onze leren vriend in de korf te leggen. Sanne Wennekers, die net gewisseld was en haar eerste balcontact maakte, trok op en gooide ons naar een 8-6 voorsprong. Zij werd deze middag dan ook bekroond als 'gouden wissel'. Alsof het even niet meer op kon voor ons, vond ook Debbie Wismans wederom het gaatje. Van afstand bracht ze ons op 9-6. We werden overladen met een euforisch gevoel, ook de supporters gingen helemaal uit hun dak. Echter moesten we de laatste minuten nog even alles geven, want een wedstrijd tegen Gazelle is pas gespeeld als het fluitsignaal geklonken heeft. Gazelle wist nog 1 maal voor dit verlossende signaal te scoren. We werden rattendol; een bedankje aan het publiek was zeker op zijn plaats. Deze overwinning zorgt ervoor dat we momenteel aan de leiding gaan. Met nog 1 wedstrijd voor de boeg, is het kampioenschap binnen handbereik. Een gelijkspel tegen Erica is voldoende voor ons. Mochten we verliezen, dan zal er nog een beslissingswedstrijd plaatsvinden. Wij gaan ons in ieder geval opmaken voor de laatste en beslissende wedstrijd. Maar eerst gaan we flink de bloemetjes buiten zetten met de carnaval!! Namens alle speelster willen wij jullie vragen om ook op 5 maart om 17.00 uur in de Berkel te Horst ons massaal een hart onder de riem te steken. We zullen het nodig hebben Voor nu een fijne carnaval allemaal!! ALAAFÜ Groetjes SVOC'01 Kop Soep Wiener Schnitzel Frietjes en warme groente chocolade-mousse-dessert Groepen vanaf 10 personen Ontvangen 10% korting!! Stayerhofweg 4A 5861 EJ Wanssum Tel. 0478 - 531515 info@garagejanssen.nl AC Restaurant Venray Venloseweg 9 5811 CA Castenray T: 0478-571040 - F: 0478-571088 Wij zijn ook bereikbaar vanaf deSinnesstraat. Verkoop van alle merken nieuwe en gebruikte auto's Reparaties en onderhoud personen- en bedrijfsauto's APK van personen- en bedrijfsauto's Inbouwstation van alarm en startblokkering Airco's afvullen en reinigen Schadereparaties net speciale regeling ten aanzien van eigen risico Ruitreparaties en vernieuwing met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Lease personen en bedrijfswagens Wettelijke erkend inbouwstation van tachografen en snelheidsbegrenzers Wasserette Ö&2 ZIEKENBEZOEK - ZIEKENBEZOEK - ZIEKENBEZOEK

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 5