Optochtreglement. 1. Tijdens het opstellen en gedurende het trekken van de optocht dient men alert en zorgvuldig te handelen zodat deelnemers en toeschouwers niet het geringste gevaar lopen. 2. Vuur, rook en andere elementen waarvan deelnemers en toeschouwers last ondervinden zijn ten zeerste verboden. 3. Ten behoeve van de optocht gebruikte materialen en onderdelen dienen op een correcte manier door een ieder weer afgevoerd te worden. 4. Optochtnummers dienen na het ontbinden van de optocht in de Lollebeekweg direct weer ingenomen te kunnen worden. 5. Bekers zijn eigendom van c.v. "de Schanseknuppels" en dienen dan ook met enige zorgzaamheid behandeld te worden. Als een persoon of groep 3 maal op rij in dezelfde categorie de eerste prijs wint wordt de wisselbeker hun bezit. 6. Ruimschoots voor aanvang van de optocht 14.11 uur dient men zich bij het betreffende deelname-nummer op te stellen. 7. Personen en motorvoertuigen die aan de optocht deelnemen dienen verzekerd te zijn tegen wettelijke aansprakelijkheid. 8. Indien men gebruik maakt van een trekkend voertuig dient de bezitter van dit voertuig dit zelf kenbaar te maken aan de verzekeraar. 9. Het trekkend voertuig moet voldoen aan de wettelijk geldende eisen. 10. Gemotoriseerde voertuigen dienen tijdens het opstellen en gedurende de optocht stapvoets te rijden. 11. Gebruik van alcohol is, zeker voor bestuurders van gemotoriseerde voertuigen, verboden. 12. Deelname aan de optocht geschiedt geheel voor eigen rekening en risico. Vur diegene die zich al an het vurbereide zien vur de Caselse Optocht volgt hier os optochtreglement; op 14 en 15 april is het weer zover, voor de 8E keer zal er gestreden worden om de felbegeerde D-DAY wisseltroffee. de wedstrijden zullen om 19.15 beginnen. Deelname staat open voor alle inwoners van casele en voor een ieder die enigzins gerelateerd is tot casele. het inschrijfgeld bedraagt 3.50 Euro. Ook zullen er weer loten verkocht worden voor de altijd gezellige en spannende tombola. We hopen op veel deelnemers om het elkaar weer zo moeilijk mogelijk te maken. Inschrijven kun je via het inschrijfformulier wat bij de koster achter de bar te verkrijgen is of door onderstaande strook in te leveren bij de koster men dient dan tevens het inschrijfgeld te voldoen. Inschrijven kan tot 1 april INSCHRIJFFORMULIER D-DAY 2006.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 8