O R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 7 februari 2006 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. Een speciaal welkom aan de nieuwe directeur, Femke vd Laar. Femke introduceert zich in het kort aan de OR-leden 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 13 december jl. - Tegoedbon bowlenHenny heeft geïnformeerd bij de Bowling. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Provincie Limburg heeft aanvraag subsidie toegekend. - 2 x notulen MR vergadering agenda voor 8 feb. 4. Algemene punten: - MR verslag; Bezoek aan het toneel werd als zeer positief ervaren. Wensen van ouders en team voor speelplaats worden verzameld. Brieven OV zijn besproken; Er is gemeld dat er een nieuwe directeur aangsteld is. Gemma heeft een nieuwe baan aangenomen. Vakantierooster is vastgesteld. Wegens verschillende redenen stoppen alle leden van de MR, voor de ouders zijn 2 nieuwe leden Hennie Dinghs en Roel Schreibers, van het team Mariet en Riet. - GOR verslag; Yvonne Raaymakers was aanwezig, iedereen heeft hier een verslag van gehad. De meeste scholen waren erg verrast over de gang van zaken betreffende het schoolzwemmen en vinden dat dit geen beslissing is voor de OV. Verdere ontwikkelingen worden afgewacht. - Nabespreking kerstviering; Het was weer een leuke en gezellige morgen, er waren 5 ouders aanwezig om te helpen, ook de kinderen vonden het heel leuk. - Schoolcarnaval; Er is een vergadering geweest met de carnavalsvereniging en het team, het programma verloopt hetzelfde als andere jaren, er zijn nu 8 personen bereid om te helpen - Intocht Sint; Wilbert verzoekt het team zich nog eens zeer goed te beraden over de beslissing om niet meer mee te werken aan de Sinterklaas intocht. Dit kan zeer negatieve gevolgen hebben voor dit traditionele dorpsgebeuren. Femke kan hier nog geen uitspraken over doen en zal zich hierover met het team beraden. Ze zullen alles nog een keer goed op een rijtje zetten en opnieuw bespreken. 5. Punten onderwijsteam: - Afscheid Gemma Di 21 feb., inloopuurtje op school met koffie en wat lekkers. Van 16.00 tot 17.00 uur. OR leden zijn uitgenodigd. - 3VO rijden met kinderzitje? Kinderen kleiner als 1.35 moeten op een autostoeltje of op een zittingverhoger, moeten we hier iets mee doen met uitstapjes; De schooluitstapjes vallen onder incidenteel vervoer en hiervoor is ontheffing. 6. rondvraag met team: - Beste Knuppel: Ria Luyks, als OV moeten we hier ook iets extra aan doen, Ria is al 20 jaar vrijwilliger.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 18