Stichting Jeugdwerk Castenray Schoolversiering Vrijdagmorgen hebben enkele ouders de school in carnavalssfeer gehuld. Het ziet er weer mooi uit! Cd-speler Basisgroep 2 heeft een cd-speler aan kunnen schaffen van de verzamelde batterijen. Bedankt voor de genomen moeite en blijf verzamelen! Met vriendelijke groet, Team basisschool "De Stek" Beste Leden, Zoals jullie weten hebben wij dit jaar de jeugdprinses in onze Buurt. Dit willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. Derhalve willen wij naar de receptie gaan om jeugdprinses Nikky En jeugdprins Pascal te feliciteren. Wil je mee, kom dan zondag 19 februari a.s naar de Wis om 15.30. UI VUR-UUT Het bestuur Programma: 11 maart: Bowlen We gaan deze avond onze kunsten op de bowlingbaan laten zien. Heb je zin om mee te gaan, geef je dan snel op. Het kost €3,-. We vertrekken deze avond om 20:00 uur bij de Wis en zijn rond 22:15 weer terug in Castenray. Omdat de afstand naar de bowlingbaan te ver is om te fietsen willen we met auto's gaan. Hiervoor zijn we nog op zoek naar ouders die ons hier naar toe willen brengen en op willen halen. Ouders, geef je op bij Regi tel: 571590 (opgeven kan nog t/m 23 februari). Gezien de huidige wetgeving zijn ook wij genoodzaakt er op toe te zien dat het vervoeren van kinderen volgens de regels gebeurt. Het is dan ook verplicht om, wanneer u kinderen van anderen vervoert, in het bezit te zijn van een inzittende verzekering. Dit staat alvast op de kalender: 25 maart: 8 april: 21 april: 10 mei: 13 mei: 3 juni: 17 juni: 30 juni t/m 3 juli: Knutselen Paasspeurtocht Zwemmen Bloemenactie Boer en Piloot Midgetgolf Rollebol in Castenray Doeweekend 13 ÖÜURTVCWENIÖING

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 13