R.K. Basisschool yDe Stek Castenray afscheid Afscheid Gemma Op dinsdag 21 februari,van 16.00 u. tot 17.00 u., zal Gemma afscheid nemen van onze school. Hierbij willen we de ouders, OR, MR, medewerkers en andere belangstellenden uitnodigen om samen op een prettige manier afscheid te nemen van onze collega Gemma. Op verzoek van Gemma zal het afscheid een bescheiden karakter hebben. We willen Gemma bedanken voor haar geweldige inzet voor onze school. We wensen haar veel succes en plezier toe in haar nieuwe baan! Carnaval Het is bijna zover, carnaval staat weer voor de deur. Ook op school wordt dit gevierd en wel op vrijdag 24februari a.s. van 10.00 tot 14.00 uur. Let op: de schooltijden zijn anders!!!! Ook dit jaar gaan wij weer samen ervoor zorgen dat het een spetterend carnavalsfeest wordt. En natuurlijk zijn de kinderen van groep 1 hiervoor ook van harte uitgenodigd. Van 10.00 tot 12.00 uur is het feest op school. Van 12.00 tot 14.00 uur gaan we verder carnaval vieren in De Wis Tussen de middag krijgen de kinderen een lunch aangeboden door carnavalsvereniging "De Schanseknuppels". Kom niet te vroeg naar school; de kinderen kunnen pas om 10.00 uur naar binnen. Om 9.45 uur en om 14.00 uur wordt er gebrigadierd. Communie Op de volgende data zijn er activiteiten gepland met betrekking tot de communie: Op dinsdag 21 februari gaat groep 4 naar de bakker van 10.15 u. tot 12.00 u. Op zaterdag 8 april stellen de communicanten zich voor in de kerk om 19.15 u. MR Zoals u wellicht weet is er een nieuwe MR samengesteld. De nieuwe MR-leden en hun taken zijn als volgt: Voorzitter: Mariet Bakker Secretaris: Riet Peeters Penningmeester: Henny Dinghs GMR-lid: Roel Schreiber Zo nodig worden taken waargenomen door andere MR leden. Er wordt samen zorg gedragen voor de invulling van de taken van de MR. De eerst volgende MR-vergadering is gepland op 27 maart om 19.30 u. Plaats: Castelostraat 9. MR-vergaderingen zijn openbaar. Kledinginzameling We hebben met z'n allen weer 980 kilo kleding verzameld. Fantastisch!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 12