Informatieavond herinrichting kom Castenrav Heel gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter SOPHIA PETRONELLA FLORENTINA ELISABETH 29 JANUARI 2006 Peettantes: Ine en Niels Schmitz - Kuijpers An alle ienwoners van Casele en daorbuuteü! Allerlei ienformatie en foto's ovver de afgeloëpe en ovver de kommende activiteite van de Carnaval ien Casele zien te zien op: http://castenray.dorpenvenray.nl/deschanseknuppels De gemeente Venray start nog voor de zomer met de reconstructie van de gehele kom van Castenray. Met name de Horsterweg, Castenrayseweg en Lollebeekweg zullen op de schop gaan. De totale werkzaamheden gaan ruim vijf ton kosten. De kom van Castenray wordt doorsneden door de Horsterweg, voorheen een provinciale weg die Venray met Horst verbindt. De weg is een aantal jaren geleden eigendom geworden van de gemeente Venray en toen is afgesproken op termijn de inrichting te verbeteren. Het basisontwerp van de toekomstige situatie is in overleg met de dorpsraad tot stand gekomen. De doorgaande wegen worden ingericht als 50 km weg en de achterliggende straten als 30 km gebied. Om dit te bereiken worden er op een aantal kruisingen in Castenray verhoogde plateaus aangelegd. Daarnaast worden de Horsterweg en Castenrayseweg versmald en voorzien van rode fiets suggestiestroken. De huidige fietspaden langs de Horsterweg worden omgebouwd tot trottoir en de weg krijgt een aantal vrijliggende parkeerplaatsen. De bestaande asfaltverharding van beide wegen zal worden voorzien van een geluidsreducerend asfalt. Tegelijk met de werkzaamheden wordt de openbare verlichting aangepast aan de eisen van deze tijd en ook de groenvoorziening krijgt een flinke opknapbeurt. De bermen aan de Lollebeekweg worden deels verhard en voorzien van kolken om de bestaande overlast bij regen op te lossen. Ook in deze straat zal de verlichting verbeterd worden. De werkzaamheden starten medio mei en gaan ongeveer acht weken duren. De gemeente Venray wil de plannen graag aan de bewoners van Castenray presenteren en met hen bespreken. Hierbij worden de bewoners en verdere belangstellenden dan ook uitgenodigd voor een informatieavond. Deze wordt gehouden op maandag 13 februari om 20.00 uur in het gemeenschapshuis De Wis in Castenray. Indien u vooraf al vragen heeft kunt u bellen met de projectleider R. Blaauw, bereikbaar op het gemeentehuis, 0478 523333. Nel Kuijpers - Hagens Florentine Schmitz - Gieskens Lindsey Schmitz Walstraat 13 4791 JC Klundert 0168-403804 ™SEV0

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7