Ouderenvereniging K.B.O. Castenrav organiseert vandaag 08 februari 2006 een proeverii Koelvers en Vriesvers maaltijden. Deelname is gratis. Aanvang 14.00 uur. Wij verwachten de deelnemers die zich opgegeven hebben voor de demonstratie koelvers en diepvries maaltijden vanmiddag om 14.00 uur in de Wis. Demonstratie met vooriaars bloemen bij Intratuin in Venray 7 maart a.s. Op dinsdag voormiddag 7 maart a.s. van 9.30 -11.30 uur zijn we uitgenodigd om een demonstratie bij te wonen werken met vooijaars bloemen, we maken zelf geen bloemstuk, maar er wordt ons voorgedaan hoe men dit ook zelf in de praktijk kan brengen, we denken dat het een leerzame morgen wordt, U kunt zich voor deelname opgeven bij Truus Tacken tel. 571249, doe dit zo spoedig mogelijk want vol is vol! Deelname is gratis, Contributie 2006 De contributie kunt U het beste voldoen na de jaarvergadering. Tijdens de Jaarvergadering op 22 maart a.s. wordt de contributie 2006 vastgesteld, Namens de Penningmeester M. Smulders K.B.O Castenray K.B.O. Castenray Stichting Jeugdwerk Castenray Programma: 11 maart: Bowlen We gaan deze avond onze kunsten op de bowlingbaan laten zien. Heb je zin om mee te gaan, geef je dan snel op. Het kost €3,-. We vertrekken deze avond om 20:00 uur bij de Wis en zijn rond 22:15 weer terug in Castenray. Omdat de afstand naar de bowlingbaan te ver is om te fietsen willen we met auto's gaan. Hiervoor zijn we nog op zoek naar ouders die ons hier naar toe willen brengen en op willen halen. Ouders, geef je op bij Regi tel: 571590 (opgeven kan nog t/m 23 februari). Dit staat alvast op de kalender: 25 maart: Knutselen 8 april: Paasspeurtocht 21 april: Zwemmen 10 mei: Bloemenactie 13 mei: Boer en Piloot 3 juni: Midgetgolf 17 juni: Rollebol in Castenray 30 juni t/m 3 juli: Doeweekend Gezien de huidige wetgeving zijn ook wij genoodzaakt er op toe te zien dat het vervoeren van kinderen volgens de regels gebeurt. Het is dan ook verplicht om, wanneer u kinderen van anderen vervoert, in het bezit te zijn van een inzittende verzekering. 12

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 12