RECREANTEN MAANDAG 6 FEBRUARI 2006 Nederlandse Vakantie Consulenten Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat u uitkomt! Vervolgpagina korfbal AANVANG VERTREK PLAATS Lottum -SVOC 19.00 uur 18.00 uur 'tHaeren, Rijden: Maria, Tiny Jacobs, Anja Grubbenvorst VERSLAG SVOC-01 - LOTTUM 1 Nog steeds in de race!! Vandaag was het erop of eronder. We moesten winnen om in de race te blijven voor de titel. Ook onze tegenstander, Lottum 1, had hetzelfde doel voor ogen. Voor aanvang van de wedstrijd deelden we een 2e plaats. Zenuwen gierden dan ook volop door ons lichaam. Maijolein had al menige nachtmerries gehad en Debbie daarentegen had op de vroege morgen haar ogen ten hemel geslagen en een schietgebedje gedaan. Waarschijnlijk heeft het zijn vruchten afgeworpen... Binnen een minuut wist Marjolein Kuypers van korte afstand ons op voorsprong te brengen. Haar nachtmerrie was plotsklaps als sneeuw voor de zon verdwenen en ontpopte zich in een piekfijne droom. Kim Dircks wist van afstand de 2-0 aan te tekenen. 'Vrome' Debbie Wismans scoorde dmv een doorloopbal de 3-0. Ook de 4-0 kwam uit handen van Honneponnetje Wismans. Lottum liet voor het eerst van zich spreken, zij scoorden de 4-1 mbv een strafworp. Vervolgens wist Joan Willemssen voor SVOC een strafworp te versieren; Yvonne Classens was de aangewezen persoon die vanaf de 2,5 meter mocht mikken. Zij deed dit zonder enige aarzeling, waardoor we op een riante 5-1 voorsprong kwamen. Lottum kwam op de proppen met de 5-2. Voor rust wist Willeke Philipsen met een perfect afgeronde doorloopbal ons marge weer op 4 te brengen. Vlak na rust wist Kim Dircks onder aanmoedigingen van papa Leo een doorloopbal te verzilveren. Aangezien de scheids vond dat Lottum het wel erg zwaar tegen ons had, trakteerde zij Lottum op een strafworp. Dankbaar maakten zij hier gebruik van en scoorden de 7-3. Anke Wennekers, weer uitkomend in haar oude vak, liet zien wat ze in huis had. Van grote afstand bracht ze onze teller op 8. Lottum begon enigszins de smaak te pakken te krijgen nadat zij beloond waren geworden door de scheids. Echter de volgende 2 doelpunten van hen, waren eigen inbreng. Yvonne Classens vond dat het tijd werd om weer eens te scoren aan SVOC zijde. Zij wist dan ook van afstand ons op 9-5 te brengen. De volgende twee doelpunten waren voor onze rivalen, waardoor zij even weer 'eng dichtbij' kwamen. Door goed korfwerk zorgde Maijolein Kuypers ervoor dat wederom Yvonne Classens een strafworp mocht benutten. Ook deze werd verzilverd en bracht ons in een veilige positie. Ons laatste doelpunt kwam uit handen van onze scherpschutter Kimmetje Dircks. Zij scoorde haar derde doelpunt eveneens als vakgenoot Yvonne Classens. Met deze 11-7 waren we ontzettend blij!! Het kampioenschap is nog steeds mogelijk en ligt in onze eigen handen. Echter mogen er geen punten meer vergeven worden aan onze tegenstander. ...maar dit voor later. We focussen ons nu op a.s. zondag alwaar we om 15.30 uur uitkomen tegen de Horst in sporthal 't Brugeind. Dus mensen kom ons in grote getalen aanmoedigen, daar blijven we scherp van Tot zondag! Groetjes SVOC01 Keuze uit alle bekende Nederlandse reisorganisaties met een uitgebreid aanbod vakantiereizen. Eén telefoontje naar mij en ik kom graag, geheel vrijblijvend, bij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332 (Qjj email: marion.classens@home.nl SCR 11 voor een persoonlijk advies reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 11