Ik zoek een nieuw en leuk tehuis voor m'n dwerg konijn Hij is gratis af te halen met toebehoren zoals het hok waterfles voerbakje eten hooi zaagsel wat ik nu nog van hem heb. Tel. 06-13716695 WANSSUM JENNISHENS Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 Wij zijn dag en nacht bereikbaar R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Schooltijden We vragen hierbij aan alle ouders om er op toe te zien dat hun kind(eren) niet te vroeg naar school komen. Tien minuten voor schooltijd is tijd genoeg. Dan is er toezicht op de speelplaats en staan de brigadiers bij de Horsterweg klaar om de leerlingen veilig over te zetten. Nieuwe directeur Woensdag 1 februari start onze nieuwe directeur, mevrouw Femke van de Laar, haar werkzaamheden. We heten haar van harte welkom en wensen haar veel succes op onze school. Lokale voorleesdag Zaterdagmiddag 28 januari strijden 13 kandidaten in de bibliotheek van Venray om de titel 'Voorleeskampioen'. Onze school wordt vertegenwoordigd door Ilse Claessen, die als tweede gaat voorlezen. We wensen Ilse veel succes! Stayerhofweg 4A 5861 EJ Wanssum Tel. 0478 - 531515 info@garagejanssen.nl AUTO MOTOR RIJSCHOOL P2 Verkoop van alle merken nieuwe en gebruikte auto's Reparaties en onderhoud personen- en bedrijfsauto's APK van personen- en bedrijfsauto's Inbouwstation van alarm en startblokkering Airco's afvullen en reinigen Schadereparaties net speciale regeling ten aanzien van eigen risico Ruitreparaties en vernieuwing met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Lease personen en bedrijfswagens Wettelijke erkend inbouwstation van tachografen en snelheidsbegrenzers Wasserette m

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 2