Texaco 'De Aide Smidse' Verrassend anders *4 Maandag 23 januari ledenvergadering om 20.00 uur in Café de Koster. Daarna toepen om de laatste Caselse hanen Misschien heeft U het al gezien, ons multifunctioneel brandstof verkooppunt, welke nu ongeveer een halfjaar in gebruik is. Wij zijn zéér tevreden over deze nieuwe opzet, en wij hopen U ook. Voor diegene die nog niet bij ons waren in het kort onze SPEERPUNTEN: Eerste levensbehoefte Een kleine supermarkt met Kruidenierswaren en Zuivel. DVD's, CD'sSpeelgoed en vele kleine en grote Luxe artikelen. Postagentschap Verkoop van Telefoonkaarten, Postzegels, Buskaarten en een groot assortiment wenskaarten. Kiala punt Afhaal- en retourpunt voor diverse postorderbedrijven. Twee keer per week vers aangevoerd rechtstreeks van de veiling. Dit is uniek in Venray. Onze bakkerij wordt elke dag voorzien van vers brood en gebak door "Bakkerij Claessens' uit Venray. Onze eigen Delifrance stokbroden en croissants zijn in de verre omtrek bekend. Op dinsdag en zondag is onze bakkerij open tot 's avonds 20.00 uur. (Dit in tegenstelling tot de in de bijgevoegde folder genoemde pizzadagen). Op deze dagen worden pizza's door ons vers belegd en gebakken. Nieuwsgierig geworden??? U bent elke dag van harte welkom bij ons van 7.00 uur tot 22.00 uur. Bloemen Gemakswinkel Cadeau's Bloemen Wasgelegenheid Niet alleen voor uw auto. Als het weer het toe laat kunt U bij ons ook uw hond wassen m de Woerwasn. li Cadeaus Bakkerij Woef Wash Albionstraat 5, Leunen Tel. 0478-585217 Fax 0478-515855 lid Prinse Korapeneef ^A/SE^i P-A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 12