Ouderenvereniging In 1993 is Ria toegetreden tot het Kerkbestuur. In deze functie heeft zij veel variërende werkzaamheden verricht. Zo verzorgde zij de kosterdiensten bij onder meer begrafenissen, huwelijken, jubilea etc. Ook de zorg voor het interieur behoorde tot haar verantwoordelijkheid waarbij ze zelf altijd de handen uit de mouwen stak. Daarnaast was ze contactpersoon voor het missiewerk binnen het decanaat Venray en contactpersoon van de zorggroep. Deze laatste biedt namens de parochie, door middel van huisbezoeken, aandacht en zorg aan zieke en alleenstaande dorpsgenoten. Na een periode van twaalf jaar heeft Ria in 2005 weliswaar de bestuurlijke functie neergelegd maar nog altijd is ze in de weer voor de parochie en haar kerk, zodat de nog onlangs gerestaureerde kerk altijd netjes op orde is. Zo blijft zij haar steentje bijdragen aan een leefbare Castenrayse gemeenschap. RIA NAMENS DE CASTENRAYSE GEMEENSCHAP VAN HARTE GEFELICITEERD! K.B.O. Castenray Uitvaart kosten een zorg voor later? Door Dhr. Theo Arts. Woensdag 11 januari a.s. Aanvang 14.00 uur. Zoals U waarschijnlijk weet zijn de Uitvaartkosten een forse uitgave. Er zijn veel mensen die dit onderschatten, vandaar dat we Dhr. Theo Arts bereid hebben gevonden om hierover deskundige uitleg te geven. Bent U geïnteresseerd, U bent welkom, wij rekenen op een goede belangstelling. Werving nieuwe leden!! Maakt U het goede voornemen om U als lid aan te melden bij onze ouderenbond in 2006: U bent van harte welkom, U kunt bij de bestuursleden alle informatie krijgen, Truus Tacken tel 571249 Mart Smulders tel.571630 Nel Cox tel tel. 571589 Mie Thielen tel 571340 Leo Philipsen tel.571529. Jaarvergadering en Feestavond K.B.O. 22 maart a.s. Onze jaar en feestvergadering is gepland op woensdag 22 maart a.s. In deze jaarvergadering vindt ook de bestuursverkiezing plaats. Dit jaar is Truus Tacken aftredend maar zij stelt zich herkiesbaar Mevr. Nel Cox en Mevr. Mie Thielen hebben te kennen gegeven om te stoppen als bestuursleden en treden tussentijds af. Wij zijn dus dringend toe aan nieuwe bestuursleden! Ook vragen wij mensen voor een werkgroep als ondersteuning voor het Bestuur, die activiteiten mee willen bedenken en uitvoeren, dus mensen heeft U interesse neem contact op met Truus Tacken tel.571249 Liefst zo spoedig mogelijk. 50+ zitting bijeenkomst 15 Januarie Bij Fam. Wismans Horsterweg aanvang 10.30 uur -9-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9