De Knuppel Campagne 2006 De leden van de jeugdraad komen komende zaterdag tussen 12.00 en 13.00 uur de formulieren van het Prinsraden ophalen!!! -6- Knuppels en Knuppelinnekes!Vurrige waek stond dur ien de Schans dat de stembiljetten op 7 jannewarie op zun wurre gehalt dur de Jeugdraod. Mar afgeloëpe vrijdag is ut hiële zooitje ien de Koster zat gevoerd dur enkele onbekende bekenden. Dit haj tot gevolg dat de complete Jeugdraod zaoterdag de dag het durgebröcht ofwel ien bed ofwel boven de pot. Umdat alle andere getuuge ök dermate beneveld ware, tast de B.C.K.C. 2006 ien ut duuster wat betreft de identiteit van de daders. Kommende vrijdag hebbe alle Jeugdraodleje durum en uutgaons- en drankverbod gekrege zoëdat ze dur zaoterdag wel staon um de stembiljetten op te hale. Ut is wat mit die prinsverkiezinge. Volgens özze reporter Maurice de Vlèrmoes wurdt dur op alle mogelijke maniere geprobiert um de uutslag te beïnvloede. Op de peilinge is durum genne piel mer te trekke. Ut iëne oëgenblik stut Johan Smits bovenan, dan is ut wer Ben Vullings, dan wer Willy Peter. De tussenstand verandert mit de minuut en is nie mer te publiciere. Ut besef is gegroeid dat iedere stem beslissend kan zien. Dit het geleid tot en uutbarsting van en al langslepend conflict. Hem Teeuwen en Geert van Kuijk vliege elkaar al jaore naor de keel over ut burgemaesterschap van Casele Vuruut. Mar de inzet is verhoëgd! Want as dur iemand van hun twië prins kan wurre, het hej natuurlijk mier te vertelle as enne burgemaester. De barricades zien inmiddels opgeworpe en Geert is genoodzaakt um vort via zien achterdeur, de Lollebeek, de A73 en de kerk naor de cafe te tijgere. Hej is dan ók al vier kilo afgevalle. Umdat d'r miër vroag is dan anbod, zien stemmen vort veul geld wert. Rene en Hay Striebos hebbe hier op geanticipeerd en zien als urste mit hun stem naor de beurs gegaon. Op de AEX- index is ut andiël PRINSSTEMME inmiddels as en komeet umhoëg geschote en schommelt rond de 254,78 euro. Verwacht wurdt dat dit de kommende dage allien nog mar zal stijge. Umdat de spanning steeds mier toenimt en minse over ut algemaen slecht mit spanning overweg kunne het de B.C.K.C. 2006 ien al zien wiesheid beslote um en Stemwiezer uut te brenge. Ge kunt dizze Stemwiezer urges ien de Schans viende. Mar kommende zaoterdag is ut dan eindelijk zover. De neje PRINS van de Schanseknuppels wurt bekend gemakt ien en wervelde show vol mit verrassende en speciale optredens en prieze. As ge vur 21.00 uur binne ziet dan dingde mit vur enne Dalton meter bier!De B.C.K.C. 2006 zowiezoë koste noch moeite gespaard want um 21.00 is dur en optrede van de TOPPERS. Joling, Gordon en Froger han en gaatje vrij en komme dit vuile ien de Schanseschop. Ongetwiefeld zulle zej de zaal ien vuur en vlam zette. Daorna is ut de beurt an het Puppies Huisorkest um de hiële tent op de kop te zette. Tusse al dit muzikaal geweld dur zal de uutslag van ut PRINS STEMME bekend wurre gemakt en kan de neje PRINS ziene muts en mantel ien ontvangst neme. Ge zult durum wel gek zien as ge dit mist of as ge nie op tied ien de zaal ziet. Hier wurt nog jaore over gepraot! Dizze waek hoefde dus nog mar drie dinge te doen. Ding 1stemme op de neje PRINS. Ding 2: vur 21.00 ien de zaal zien. Ding 3: ding 1 en ding 2 nie vergaeteü Dan zien wej öllie kommende zaoterdag allemaol ien de Schanseschop!! Tot dan!! Biezondere Commissie Knuppel Campagne 2006 (B.C.K.C. 2006) gyvsE

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 6