Vrouwen Vereniging Castenray Zaterdag 14 januari Oberen Prinsenbal groep 6. Castenray Woensdag 25 januari Jaarvergadering Bestuursverkiezing. IRÉIFj Licht Metalen Wielen jjfffej http://castenray.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging 'if, Vrouwen Ve ren ig ing Op zaterdag 14 januari a.s. is groep 6 van de oberlijst aan de beurt om te oberen op het Prinsenbal. Onderstaande leden van onze vereniging worden op deze avond verwacht. Gert Classens Mariet Hendriks Tilly Verstegen Maria Dinghs Thea Houwen Marlie Wismans Riek Kuijpers Gerry Büddiger Ben je verhinderd, dan zelf s.v.p. ruilen. Natuurlijk mag je ook je partner je plaats laten innemen!! Op de jaarvergadering van 25 januari a.s. zal er een bestuursverkiezing plaats vinden. Gert Classens is aftredend en niet herkiesbaar. Roos Vullings is aftreden en wel herkiesbaar. Zijn er leden die interesse hebben om in ons bestuur plaats te nemen, dan kunnen die zich t/m 23 januari melden bij éèn van de bestuursleden./ Telefoonnummers staan vermeld in het programmaboekje Wie durft???? Het programma van de jaarvergadering verschijnt de volgende week in de Schans. Groetjes, het Bestuur. R.I.T. Bandenservice, het adres voor: Onderhoud van uw auto Reparaties aan uw auto APK Keuringen fS Remmenservice |pfl[ Schokbrekers Ooeninostiiden: ma t/m vrli 8.00 - 17.30 uw auto Wasserette ËlanfÏMS Ook voor het onderhoud van BANMHSmVJCE Verkoop van alle merken nieuwe en gebruikte autos Reparaties en onderhoud personen- en bedrijfsauto's APK van personen- en bedrijfsauto's Inbouwstation van alarm en startblokkering Airco's afvullen en reinigen Schadereparaties net speciale regeling ten aanzien van eigen risico Ruitreparaties en vernieuwing met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Lease personen en bedrijfswagens Wettelijke erkend inbouwstation van tachografen en snelheidsbegrenzers

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 2