Handboogschutterij „De Batavieren"Castenray 1 Vorige week is mijn dwergpapagaai (argapornis wildkleur) weggevlogen. Is deze misschien bij iemand aangevlogen? Hij is niet tam, heeft een donker groen hoofd, fel groene vleugels en rug, gele borst witte ringen om de ogen en een rode snavel. Weet iemand waar hij is, vriendelijk verzoek om contact op te nemen met 0478-691169 of0648449077. Groeten Yvonne Verheijen. Rayon kampioenschappen. Deze kampioenschappen worden verschoten op 22 en 23 april, zie de schans van vorige week, u kunt zich aanmelden tot 31 januari bij Mart Smulders. Dinsdag 10 januari trainingsavond op de banen bij Café de Koster, deze trainingsavond begint om 20:00 uur. 4C ronde regio competitie te Oirlo, week 2. Donderdag 12 januari verzorging schietbeurt van Oirlo, de volgende personen worden verwacht, fluiten Leo Steeghs, tappen Jac Hesen, oberen Frank Weijs en de keuken Truus Hesen wel om 19:00 uur aanwezig zijn. Vrijdag 13 januari schieten de meeste schutters zelf op de banen van Willem Teil Oirlo, wij vertrekken om 18:45 uur. De verzorging van deze avond is in handen van Willem Teil Oirlo. Zaterdag 14 januari schieten nog enkele schutters van de Batavieren, op de banen van Willem Teil Oirlo hun wedstrijd, wel om 18:25 aanwezig zijn, hier schieten ook nog schutters van andere verenigingen. De verzorging van deze schietbeurt is in handen van de Batavieren, de volgende personen worden verwacht, Fluiten Luc Kuijpers, tappen Rene Seegers, oberen Ton Seegers en de keuken Ramon Marcelis wel om 18:25 uur aanwezig zijn. Nieuwe witte tenues. De Batavieren hebben nieuwe witte tenues en deze zijn gesponsord door de uitbaters van Café de Koster, Pieter en Judy. De Batavieren zijn Pieter en Judy zeer dankbaar voor deze sponsoring. Nog een mededeling voor de schutters de oude witte tenues dient u in te leveren bij Gerrit Cremers of Mart Smulders. -7- I "-3 C6STEHRAY M I9'9 WEGGEVLOGEN!!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7