Serum hèt genome. Vandaor uut trekt he-j echter nog wel an een hoëp touwkes. He-j hèt zö hard getrokke dat Jan Vollenberg uut zien ne-j paleis zoë övver de streep is gekomme en plotseling enne kanshebber is vur die felbegeerde muts en mantel! Ok de handboogschutterij wil hun bloedeigen Robin Hood wel op dun troën zien. De Daltons zien ok wer bezig met onrust zaaie. Ien Venroay broeit vaderke Luykx op planne um de macht ien hande te kriege. De voetbalclub zèt be-j monde van Jac "De Besnorde Don Johnson" Wismans al metiën 'nië' tigge Luykx als mogelijke kandidaat. "We-j zien liever iemand dèn mekkelijk scoort." Dat zal nog en hiële toer wurre dan want be-j de voetbalclub scoort d'r tiggewoordig hiëlemaol niemand mèr. Binnen ut Casels Kwartet zien de menige verdaeld. Henk Dinghs is zö trots as enne hond mit zeuve lulle op zien Dinghs-Dynastie en wil per sé wer enne Dinghs mit ziene Knuppel zien zwaaie. Henk, dur zien ok kiender ien de zaal!! Mar ze zien dat knuppelgezwaai van die Dinghse muuj want achter de schermen wurdt hard gewerkt um den Adonis van Wismans noar veure te schuuve. Dennie duut d'r zelf nog gen uutspraeke over. Ok hier is het fenomeen mediatraining durgedronge. Iederiën wurdt echter in zien hemd gezet dur Johan Smits. Dat is d'n outsider woar we-j ut straks ovver han. Johan is Jaques Vennekes vurbej gestreeft ien de peilinge. Hoe he-j dat vur elkaar het gekrege is een raadsel umdat he-j dur niemand is genoemd as mogelijke kandidaat vur prins. Ut is duudeluk dat dit zaakje stinkt!! Dus minse, gebruuk ut machtigste wapen dat ge-j hèt en dat is ow stem!Göt hier zuunig mit um, ge-j kunt mar iëne kier ow stem uutbrenge en dat mot wel op de vur ow juuste persoën zien. Kommende zoaterdag, 7 jannewarie, kornme de leje van de Jeugdraod bej ollie an de deur um de stemme op te hale. Lot ow nie van de wies brenge want de berichte ower semi-criminele organisaties sijpele ut hoëftkwartier van de B.C.K.C. 2006 al binne. Ut schient dat ze-j ut nie eens zien mit de huidige koploëper en wille miër grip op de zaak. Dus nogmaals minse, bin democratisch en loat de urste prinsverkiezing uut de geschiedenis nie ien de soep loëpe. De macht lit be-j ollie, dus stem veilig! De B.C.K.C. 2006 (Biezondere Commissie Knuppel Campagne 2006) 05 jan. 19.00 - 21.00 uur uitvoering samen met de Heren op het Schuttersveld in tenue, wil iedereen op tijd aanwezig zijn. 12 jan. 19.45 uur repetitie. 14 jan. 19.15 uur H.Mis zingen. 19 jan. 19.45 uur repetitie, vanaf 20.30 uur gezamenlijk met de Heren. 26 jan. 19.00 uur Jaarvergadering. 28 jan. 19.15 uur H.Mis zingen. Noteer alvast in de agenda: 24 apr: Korenavond te Castenray. Bij verhindering afmelden bij een van de bestuursleden. -5- I |p Ér^ Dameskoor

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 5