Rabobank schenkt presentatiesysteem aan Schouwburg Voor vereniginingen en stichtingen aantrekkelijke korting op de huurprijs Onlangs doneerde Rabobank Venray Meerlo-Wanssum een presentatiesysteem aan Schouwburg Venray. Dit presentatiesysteem bestaat o.a. uit een projector (beamer) en twee formaten projectieschermen. Beide partijen spraken af dat niet-commerciële organisaties tegen een gereduceerd tarief gebruik kunnen maken van het presentatiesysteem Binnen de begroting van de Schouwburg was geen ruimte voor de aanschaf van een dergelijk presentatiesysteem, terwijl de behoefte eraan wel groot was. De Rabobank en de Schouwburg traden in overleg en er werd overeengekomen dat de Rabobank het presentatiesysteem zou doneren. Hierbij werd afgesproken dat verenigingen en stichtingen (niet-commerciële organisaties), tegen een korting van 50% van de normale huurprijs, gebruik kunnen maken van het systeem. Anne-Christine Liebrand, directeur van de Schouwburg: "Steeds vaker kregen we de vraag of we ook professionele visuele ondersteuning van presentaties of optredens konden verzorgen. Professionele gezelschappen brengen een projectiesysteem vaak zelf mee, maar amateurgezelschappen en sociaal cultureel en maatschappelijke organisaties hebben die mogelijkheid niet. Ze moeten het materiaal dan inhuren en dat is niet goedkoop. Omdat de Rabobank een maatschappelijk betrokken organisatie is, die een speciale binding heeft met verenigingen en stichtingen, vonden we in hen de juiste partner om de aanschaf van het presentatiesysteem te kunnen verwezenlijken." "De Rabobank en de Schouwburg hebben al op meerdere gebieden een relatie. We zijn buren, verder zijn we hoofdsponsor van de Schouwburg en organiseren we er regelmatig bijeenkomsten," vertelt Jan Vinkenvleugel, algemeen directeur van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum. "Door het presentatiesysteem aan de Schouwburg te schenken, bieden we de Schouwburg de mogelijkheid om haar gasten een eigentijdse ondersteuning aan te bieden. Maar het belangrijkste is dat het voor verenigingen en stichtingen ook mogelijk wordt om gebruik te maken van een dergelijk systeem. Deze donatie past dan ook precies binnen ons sponsorbeleid, waarmee we onze betrokkenheid met de gemeenschap tot uiting willen laten komen". Heeft u behoefte aan meer informatie over de mogelijkheden van het presentatiesysteem, dan kunt u contact opnemen met de Schouwburg via (0478) 530 999 (algemene informatie) Of (0478) 530 993 (administratie)

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 10