Kunststof Aluminium kozijnen, ramen, deuren, schuifpuien, Veranda's, serres en dakkapellen Onafhankelijk adviseur in duurzame producten Wij staan voor kwaliteit! En bieden u o.a. Eigen montagedienst Garanties goede service Warmte-/Geluidsisolatie Weerbestendigheid Onderhoudsarm Inbraakbeveiliging Keuze uit 3 kunststof profielen Aluminium in allerlei kleuren. Welkom in onze showroom. Ook s avonds op afspraak. Pastoriestraat 19 Vlierden. [Schuin tegenover de kerk] Open di.. t/m vr. 13.00 u - 17.00 Zaterdag 10.00 u - 16.00 u Reageer nu plaatsen in het voorjaar en geniet in de zomer. Voor Venray en omstreken uw adviseur Huub Jeuken 06 46392445 -14- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Nieuwedirecteur Mw Femke van de Laar is m.i.v. 1 februari 2006 benoemd als directeur aan onze basisschool. Ze woont in Heythuysen en is 26 jaar oud. Deze week komt ze voor een eerste kennismaking. We zijn blij met haar benoeming. Adventsvieringen Deze week hebben we het derde adventskaarsje aangestoken op de mooie adventskrans, maandag 19 december steken we het 4e kaarsje aan. School in kerstsfeer De versiergroep van de oudervereniging heeft onze school vakkundig in kerstsfeer gebracht. Bij binnenkomst wordt je verrast door gezellige verlichting en kerstversiering. Hartelijk dank; het ziet er weer geweldig mooi uit! Kerstviering Vrijdag 23 december sluiten we dit schooljaar af met een gezamenlijke kerstviering. De kinderen ontvangen hierover nog een ouderbrief. Op deze dag beginnen we 's morgens om 8 uur. Om 12 uur begint voor alle leerlingen de kerstvakantie. Kerstgroep We hebben op school niet voor elke groep kerstbeelden/een kerstgroep. Is er misschien iemand die een kerstgroep over heeft en hier een goede bestemming voor zoekt. Bij voorbaat dank. i •v

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 14