W; -18- Vanavond, woensdag 7 december, is de laatste repetitie dat de regisseur nog aanwijzingen kan geven of in kan grijpen want daarna moet het allemaal gaan gebeuren. Als eerste staat de generale voorstelling op het programma en in het weekend vinden de uitvoeringen plaats. Generale voorstelling Aanstaande donderdag is de generale voorstelling voor de leerkrachten en leerlingen van groep 5 tot en met groep 8 van onze basisschool "De Stek". De voorstelling begint direct na de middag en duurt tot ongeveer 16.00 uur. Ouders houdt u er dus a.u.b. rekening mee dat de kinderen wat later naar huis komen. De Overval Toneelgroep Vondel zal een criminele komedie op de planken brengen. Het stuk heeft als titel: "De Overval", is geschreven door Dietmar Steimer en zal in het dialect opgevoerd worden. Het stuk speelt zich af in Castenray. "Ralf Bijsterveld heeft een haat-liefdeverhouding met zijn werk en het leven. Met dien verstande natuurlijk, dat hij het werk haat en het leven liefheeft. En uitgerekend hij vind op een morgen in zijn woonkamer een koffer vol geld. Zijn vriend Barend en het bericht over een bankoverval, verschaffen hem al vlug duidelijkheid over de herkomst van de poen. Ralf en Barend zijn het er overigens al snel over eens dat dit financiële meevallertje bijzonder goed bij hen past. Maar dan blijkt ook dat de geheimhouding ervan, ten opzichte van Ralf's echtgenote, hun inwonende oma en buurvrouw Maris, uiterst moeilijk is. En als de dochter des huizes dan ook nog haar nieuwe vriend komt voorstellen, wordt het voor Ralf en Barend al helemaal kritisch, want die blijkt rechercheur te zijn." Wilt u weten welke hilarische en boeiende scènes plaatsvinden, kom dan een kijkje nemen in Gemeenschapshuis "De Wis" in ons eigen Castenray. De uitvoering op zaterdag 10 december 2005 begint om 20.00 uur. Op zondag 11 december 2005 begint de uitvoering al om 19.00 uur! Kaartjes a 5,00 zijn verkrijgbaar bij Café "De Koster", Horsterweg 70 te Castenray telefonisch te reserveren via nummer 0478 - 571308 Meer informatie over toneelgroep Vondel kunt u ook vinden op de website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel of www.toneelaroepvondel.nl Agenda Woensdag 7 december 8 december 2005 10 december 2005 11 december 2005 Repetitie Generale voorstelling Basisschool "De Stek" Uitvoering, aanvang 20.00 uur Uitvoering, aanvang 19.00 uur http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Repetitie Janeelawep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 18