Vrouwen Vereniging Castenray k Dinsdag 13 december Kerststukjes maken, Vrouwen Vereniging Castenray Op dinsdag 13 december a.s. gaan we o.l.v. de vakbekwame dames Agnes Kuijpers en Ria Heidens de kerststukjes voor onze kerstviering maken. Hierbij hebben we de hulp van onze leden nodig. Als je ons komt helpen, breng dan veel dennengroen en andere versierselen uit de tuin mee. Ook een klein snoeitangetje is niet overbodig. Wij hopen van ganse harte dat er dames zijn die ons bij dit toch vele werk willen komen helpen. Aanvang: 19.15 uur in de Wis. Woensdag 14 december Kerstviering. Op woensdag 14 december a.s. vieren we weer samen met de Ouderenbond de kerstviering. Programma Opening Optreden Jeugdkoor "Cajeko o.l.v. Ria Maes. Kleine pauze. Optreden Dames- en Herenkoor o.l.v. Joop Simons. Voordracht Nel Kuijpers. Optreden MandolineorkestRosa Musica o.l.v. Frans Poels. Pauze Optreden MandolineorkestRosa Musica Voordracht Jac Vennekens. Optreden Dames- en Herenkoor samenzang. Sfeervolle afsluiting. Verloting kerststukjes. Wij hopen veel van onze leden te mogen begroeten op deze sfeervolle avond. Aanvang: 19.00 uur in de Wis. Kertsactie Bij deze Schans een envelop toegevoegd voor de Kerstactie van de Vrouwen Vereniging Castenray. De actie is bestemd voor onze 80 jaar of ouder, onze zieken en minder valide dorpsgenoten. Met de opbrengst kunnen wij hen verblijden met een goed gevulde fruitschaal. De enveloppen worden de komende week door bestuursleden en enkele leden van onze vereniging bij U opgehaald. Alvast bedankt voor de gift!! Noodkreet Gymclub. De gymclub is naarstig op zoek naar nieuwe leden. De groep wordt te klein! Dus lijkt het je verstandig en gezond om je stijve spieren wat soepeler te maken, kom dan iedere dinsdag van 18,30 uur tot 19.30 uur met ons mee gymmen. Je kunt je opgeven bij Annie Lenssen tel.: 571839. Groetjes, het Bestuur. -17- http://castenray.dorpenvenray.nl/vrouwenvereniging

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 17