leeP' in 'jks vers! - leuke boeketten - kamerplanten Mgr Aertsstraat 33 Swolgen tel. 0478-697111 §11 13 Vervolgpagina korfbal Lottum 1 - SVOC'01 1 Eindstand 5-11Ruststand 4-6 Kim Dircks (5x), Debbie Wismans (3x), Linda Claessens (1x), Ellen Geerets (1x) en Joan Willemssen (1x). Afgelopen zondag moesten we het opnemen tegen de Oranje-hemden uit Lottum. Vorig jaar waren zij nog actief in de 1e klasse. Vandaar ook dat we volop de zenuwen hadden, aangezien we onze titel als 'ongeslagen team' in stand wilden houden. De aftrap was voor Lottum; zij namen al snel het heft in handen. Joan Willemssen wist ons langszij te brengen door vanuit de rebound een gemist schot alsnog te benutten. Debbie Wismans zorgde ervoor dat we op voorsprong kwamen met behulp van een vrije worp. Lottum gaf ons echter lik op stuk en klampte weer aan. Kim Dircks wist tot 2 maal toe door de Oranje defensie te breken en van afstand de 2-4 aan te tekenen. Wederom was het Lottum, die in ons kielzog bleven en onze voorsprong verkleinden. Linda Claessens, uitkomend in de A1, maakte zich zeer verdienstelijk in ons team en scoorde van afstand de 3-5. Kim Dircks zorgde er met haar beruchte schot voor dat we 3 doelpunten uitliepen.Ook nu kwam Lottum met een tegen antwoord, waardoor we met een 4-6 stand de rust in gingen. e Makkelijk hadden we het deze middag absoluut niet, maar belangrijk was om onze troeven in de 2 helft te benutten en open kaart te spelen. Immers we kwamen om te winnen en dit hoefden we niet onder stoelen of banken te steken. Debbie Wismans was dan ook degene die onze missie bloot gaf en haar joker inzette. Deze joker was goed voor een schotje en een doorloopbal. Ook Kim Dircks zat te 'azen' op de spelkaarten van haar tegenstander. Deze vielen echter zo zwaar tegen, zodat er nog maar 1 uitweg was; aftroeven die hap!! Kim deed dit zonder pardon met een doorloopbal en een afstandsschot (4-10). Lottum werd de tweede helft dus echt de 'zwarte piet'. Blij waren ze niet met deze benoeming; zij wisten dan ook even de aandacht af te leiden en scoorden de helft van onze marge. Ellen Geerets vormde de hekkensluiter als doeltreffend persoon van de tricolores. Van afstand liet ze zien wat ze waard wasen dat was nie niks!! De 5-11 eindstand en daarmee dus wederom een overwinning houdt in dat we nog steeds als 'nie te versloan' in de boeken stoan. Gaan we geschiedenis schrijven, of spat deze droom op korte termijn als een zeepbel uit elkaar???? De tijd zal het leren.... vooralsnog genieten we met volle teugen van ons succes!!! Groetjes SVOC'01 VERSE SNIJBLOEMEN SWOLGEN

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 13