d f JEKNISKEKS WE JE BE BUTTERS WIJCK B.V. Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 'Erkend Bovagbedrijf fa dllto'S -9- Kijkt u ook eens on onze website www.weiebe.nl http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Repetitie De klok tikt maar door. Deze week is er voor de eerste keer binnen de ruwbouw van het decor gerepeteerd. Dat was natuurlijk weer even wennen. Er staan nog 4 repetities op het programma. De generale voorstelling voor de kinderen van de bovenbouw van onze basisschool staat dan al voor de deur. Tijdens de repetities wordt nu veel aandacht besteed aan het spelelement en aan de actie reactie. Zowel de attributen als ook de kleding dient vanaf nu in orde te zijn. Piet Kuijpers, onze regisseur, zet de puntjes op de i. Decor Afgelopen maandag heeft de decorbouwgroep de ruwbouw van het decor alvast opgebouwd. De rest van deze week zal er hard gewerkt gaan worden zodat a.s. zondag het er netjes uitziet voor Sinterklaas die dan een bezoek zal brengen aan Castenray. Algemeen Aanstaande zondag komt Sinterklaas Met hopelijk zijn allerleukste Pieterbaas Zoals gewoonlijk naar "De Wis" En het feest daar is dan echt niet mis Er wordt gezongen En door veel kinderen gesprongen Na het bezoek gaat hij weer vliegensvlug Naar zijn pakhuis in Nederland terug Want er moet nog hard worden gewerkt En dat gaat niet onopgemerkt Soms zijn er grote mensen Die hebben eigenlijk geen wensen Voor hen heeft de Sint nog wel een idee Hij neemt toegangskaartjes voor het toneel mee Want er wordt weer van alles uitgebeeld In de criminele komedie die dit jaar wordt gespeeld Agenda Maandag 28 november Dinsdag 29 november Dinsdag 6 december Woensdag 7 december 8 december 2005 10 december 2005 11 december 2005 Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Generale voorstelling Basisschool "De Stek" Uitvoering, aanvang 20.00 uur Uitvoering, aanvang 19.00 uur AUTO S. MOTOR RIJSCHOOL UW MOBILITEITSPARTNER TeL 0478-532444 Fax 0478-532641 E-mail wgjebe@rd&ngt Verkoop auto's alle merken nieuw en gebruikt Leasing personen en bedrijfswagens. Dealer 45 km auto's. Reparatie en onderhoud. APK keuringen. Schade-afwikkeling en herstel Voorruit vernieuwing/ speciale regeling eigen risico. Inbouw en levering alarm, telefoon en navigatie. Airco's Afvullen en reinigen. 'Verkoop Adno truckaccessoires. 'Wasserette WèlZOQOCd 24 uiirs service Janeeltyve-zp Vandet m.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 9