Vrouwen Vereniging Castenray k Handboogschutterij „De Batavieren"Castenray Woensdag 30 november Lezing Zorggroep Noord-Limburg. Vrouwen Vereniging Castenray Op woensdag 30 november a.s. komt Mevr. Truus van Stokkum ons informatie verstrekken over zorg aan huis. Welke zorg kunnen inwoners van Noord-Limburg eenvoudig regelen. O.a. kortdurende huishoudelijke hulp, zorg na een ziekenhuisopname, wondverzorging, hulp bij het klaarzetten en toedienen van medicijnen, sondevoeding, zwachtelen en stomazorg etc. etc, Om alle vormen van zorg te vermelden in de Schans is een beetje teveel. Kom daarom op 30 november naar de Wis! Er kan voor ieder van ons een tijd aanbreken dat we zorg aan huis nodig hebben. Dan kan het al een zorg minder zijn als je hierover goed geïnformeerd bent! Mevr. Van Stokkum zal op deze avond ook proberen om alle vragen die bij ons opkomen te beantwoorden. Aanvang 20.00 uur in de Wis. Groetjes, het Bestuur. Uitslag 2C ronde regio competitie. De uitslag van de 2° ronde van de regio competitie welke de Batavieren op de banen van Willem in Oirlo hebben geschoten is als volg. De Batavieren 1 behaalde 1101 punten, met Sjaak Cremers als hoogste schutter met 235 punten De Batavieren 2 behaalde 1026 punten, met Frank Weijs als hoogste schutter met 215 punten De Batavieren 3 behaalde 915 punten, met Jos Uendrix als hoogste schutter met 202 punten Verzorging wedstrijd van de 2° ronde, hierbij wil het bestuur al de personen die mee hebben geholpen hiervoor bedanken voor hun inzet. Dinsdag 29 november trainingsavond, Aanvang 20.00 uur. 3C ronde regio competitie voor de Batavieren wordt verschoten op de vrijdag 2 december bij Ons Genoegen America, en op zaterdag 3 december bij Diana Venray. BESTE KLANTEN Vrijdag 2 december zijn wij gesloten i.v.m. een verhuizing. Wegens omstandigheden zijn met onmiddellijke ingang op woensdag gesloten De openingstijden zijn als volgt: vrijdag 17.00 uur t/m 20.00 uur zaterdag 17.00 uur t/m 20.00 uur zondag 17.00 uur t/m 19.30 uur Friture 't Klumpke 7 http://castenray.dorpenvenray.nl/vrouwenvereniging Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke Friture 't Klumpke - Friture 'f Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7