-14- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Kledinqinzamelinq We hebben met z'n allen weer 942 kilo kleding verzameld. Geweldig! Het geld van de kledinginzameling sparen we om na de verbouwing de speelplaats te kunnen renoveren. Speelplaats Onze speelplaats is dringend aan renovatie toe; boomwortels duwen tegels omhoog, een aantal speeltoestellen is afgekeurd en de basketbalpaal is helaas vernield. Hier moeten enige maanden geleden meerdere personen teglijk aan zijn gaan hangen, anders is het onmogelijk om de basket zo te venielen. Jammer dat dit gebeurt; het jaagt ons onnodig op kosten en de kinderen kunnen niet meer basketballen. We constateren ook dat er ballen van het dak verdwijnen. Het komt regelmatig voor dat tijdens het spelen een bal op het dak vliegt en daar vervolgens blijft liggen. De afspraak is dat er een naam op de bal moet staan en dat de bal blijft liggen totdat die er door de leerkrachten wordt afgehaald. Dit gebeurt enkele keren per jaar, o.a. tijdens werkzaamheden in de tuin of op de speelplaats. Helaas moeten we constateren dat er, op momenten dat er niemand op school is, personen op het dak klimmen en de ballen er af halen. Vriendelijk maar dringend verzoek: blijf van het dak af; de ballen zijn van iemand en het dak gaat lekken als het belopen wordtMeld het ons a.u.b. als u constateert dat er iemand iets vernield of op het dak zit. Zo snel mogelijk na de op handen zijnde verbouwing willen we de speelplaats gaan renoveren. Er is, met het oog op de verbouwing, een kapvergunning aangevraagd voor een aantal bomen. We denken er over om een werkgroep op te richten die zich met de renovatie van de speelplaats gaat bezighouden. Als er mensen zijn die mee willen denken over hoe de speelplaats moet worden gerenoveerd, dan nodigen we die uit om dat aan de leerkrachten of aan iemand van de ouderraad te melden. Ook als er mensen zijn die t.z.t. bereid zijn om mee te helpen, graag! Het huisje op de speelplaats wordt momenteel door de makers ervan (Martien Duijkers en Gerrit Cremers) gerenoveerd. Beiden hebben geen kinderen meer op onze school, en we zijn er erg blij mee dat ze het huisje desondanks belangeloos opknappen. Dank je wel! Sinterklaas in de Wis Zondag 27 november bezoekt Sinterklaas Castenray. In elke groep wordt druk geoefend om voor Sinterklaas en zijn Pieten iets op te voeren. Woensdagmorgen 23 november gaan enkele groepen naar 'De Wis' om op de bühne te oefenen. We verwachten alle leerlingen zondag, en hopen op een geslaagd feest. Groep 3/4 naar het pakhuis van Sinterklaas Donderdagmorgen 24 november gaan de leerlingen van groep 3 en 4 met Juffrouw Dini, juffrouw Ria en een aantal ouders naar het pakhuis van Sinterklaas in het Limburgs Museum in Venlo. Ze gaan met de trein!!!!!!!!!!! Voorleeswedstriid op school Vrijdagmorgen 25 november gaan alle leerlingen en leerkrachten luisteren naar enkele kinderen uit groep 7/8 die in de speelzaal een stukje uit een boek gaan voorlezen. Wie wordt dit jaar de voorleeskampioen van 'De Stek'?.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 14