OUDERENBILJART CASTENRAY Stichting Jeugdwerk Castenray De organisatie van de Boerebruiloft 2006 Komde gillie ok Want weej telle op owlie. Veria vin as bal Umdat weej van de Horsterweg (en natuurluk ok de Steegkamp Wusterweg en 't Schoor) dit Jaor de de Boerebruiloft organisiere zuuje weej het leuk vinde as we zondagmiddag gezameluk as buurt nor de Schanseschop zuuje kunne gaon um te kieke wie der dit jaor tot boerebruidspaar wert uutgeroepe. Weej wille os verzamele um ló.OOuur beej cafe de Kosterwaornao we gezameluk nor de Schanseschop gaon. Uitslagen week 44 Kemphaan 2 - Castenray 1 Castenray2 - Leunen 4 Castenray 3 - Sevenum7 2-7 GerWeijs 7-2 Piet Steeghs 7-2 Piet Strijbos 22 brt. 2,41 23 brt. 1,08 18 brt. 1,11 Programma week 46 Castenray 1 - Griendtsveen 2 Castenray 2 - Oirlo 4 Castenray 3 - Kemphaan 8 UITSLAGEN PK ronde 5 vrijdag 18 november donderdag 17 november woensdag 16 november Programma PK ronde 7: Pi. 15 nov. Jan Martens Hay Seijkens Ger Weijs Wiel Seijkens Wiek Künen - Jac Hesen - Wiel Seijkens - Piet Strijbos - Wim Strijbos -Jac Jakobs 1-3 3-0 3-1 3-0 2-0 Jac Jakobs Huub Strijbos Ger Weijs Jep Fleurkens Piet Steeghs Jac Hesen - Mart Arts - Piet Strijbos - Jac Hesen - They Jacobs - Wim Strijbos - Piet Strijbos Pas op: het PK-programma is telkens onder voorbehoud en kan gewijzigd worden i.v.m. aanpassingen in voorgaande ronde Afgelopen vrijdag hebben we allemaal kunnen genieten van een gezellige en goed georganiseerde dropping. We werden in Arcen in de bossen gedropt en moesten onze weg zoeken richting Het Pannenkoekenbos is Broekhuizen. In het donker te voet met het veerpont! Best spannend. Nadat we onze buik volgegeten hadden ging de discobus weer huiswaarts. Wiek, nogmaals bedankt voor het rijden. Verder willen we natuurlijk ook alle leiding bedanken die zich spontaan aangemeld hadden. Super!!! -6- Dropping:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 6