I -17- •v' http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Repetitie Nog 9 repetities te gaan en dan is het zover. De generale voorstelling voor de kinderen van de bovenbouw van onze basisschool staat dan al op het programma. Afgelopen repetities is volop gewerkt aan het eerste tot en met het derde bedrijf. De start van het korte vierde bedrijf is maandag jl. gemaakt. Ook wordt er steeds meer gespeeld met de benodigde attributen en wordt er gekeken naar de kleding. Langzaam maar zeker begint het steeds beter te gaan en kunnen de puntjes op de i worden gezet. Decor De decorbouwgroep is inmiddels volop bezig met de diverse voorbereidingen van het decor. Algemeen Wij kregen nog een tweede briefje van de correspondentie-Piet. Daarin schreef hij het volgende: Sinterklaas vindt het erg fijn Als er veel mensen bi] elkaar zijn Vooral als ze dan erg genieten Want zo geldt ook voor de Pieten Krijgt men dan veel meer werk verzet En wordt er beter opgelet Daarom werkt de Sint heel graag mee En vindt het een goed idee (A Om een kaartje voor het toneel te geven j Jj Zodat vele mensen een leuke avond kunnen beleven Agenda Woensdag 9 november Maandag 14 november Dinsdag 15 november Maandag 21 november Dinsdag 22 november Maandag 28 november Dinsdag 29 november Dinsdag 6 december Woensdag 7 december 8 december 2005 10 december 2005 11 december 2005 Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Generale voorstelling Basisschool "De Stek" Uitvoering, aanvang 20.00 uur Uitvoering, aanvang 19.00 uur PROGRAMMA Rob Weijs Niek Strijbos Roel Hoeymakers Dirk arts Patrick Kleeven Mike Smits DARTSCOMPETITIE 11 NOV. Michiel Houwen Wout Buddiger Rick Heidens Toon Bongers Tom Strijbos Tom Strijbos ~W-.: :kmeetqwep Vaitdel -r-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 17